دارنده مقام هشتم وسیله دارحلقه بازیهای آسیایی گوانگژو می‌گوید که حضورش در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۵۰ – ۵۰ است.
خناری نژاد: در اردوها نبودم و وزنم بالا رفته/ رفتنم به جاکارتا ۵۰ – ۵۰ است

به گزارش مازندلیگ، هادی خناری نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد حضورش در بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: احتمال رسیدنم به بازی‌های آسیایی جاکارتا ۵۰ – ۵۰ است. در اردوها نبودم و کمی هم وزنم بالا رفته است. اکنون درگیر تمرینات بدنسازی هستم. به نظرم شرایط در حال‌ حاضر به گونه‌ای است که اگر بتوانند باید برای بازی‌های آسیایی در وسیله دار حلقه جایگزینی برای من انتخاب کنند. البته فدراسیون پیگیر است تا دو سهمیه حال حاضر را به پنج سهمیه تبدیل کند تا ژیمناست ها بتوانند در بازی‌های آسیایی جاکارتا در مسابقات تیمی هم رقابت کنند.

دارنده مدال طلای جام جهانی ژیمناستیک در ادامه‌، خاطر نشان کرد: همان طور که گفتم اکنون تمرینات بدنسازی می‌کنم و وزنه می زنم. باید بتوانم با این تمرینات به شرایط لازم برسم. باید بتوانم در دار حلقه که رشته تخصصی خودم است خوب کار کنم. اگر نتوانم برنامه‌ها را خوب اجرا کنم، رفتنم به بازی‌های آسیایی جاکارتا بی فایده است. اکنون دیگر فینالیست شدن برای ما مهم نیست، برای کسب مدال تلاش می‌کنیم.

دارنده مقام هشتم دار حلقه گوانگژو، گفت‌: رفتنم به بازی‌های آسیایی جاکارتا ۵۰ درصد است. باید با فدراسیون صحبت کنم و ببینم که فدراسیون چه شرایطی را ایجاد می‌کند. اگر در این سه ماه باقی‌ مانده در اردوی تیم‌ ‌ملی ثابت شوم که خیلی بهتر است. اگر که بخواهند انتخابی بدهم و دوباره به شرایط تمرین بر گردم به هیچ عنوان نمی‌شود.

وی در پایان در مورد آسیب خود و طول درمانش، گفت‌: دو ماهی است که درمانم تمام شده است و در حال‌ بدنسازی‌ام. اگر بخواهم برای بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده شوم باید از اول خرداد ماه تمرینات تخصصی را آغاز کنم در غیر این صورت به بازی‌ها نخواهم رسید.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد