دو آزاد کار مازندرانی در روز نخست  مسابقات روز نخست کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافتند.
دو نماینده دو طلا/ درخشش آزادکاران مازندرانی در روز نخست کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا

 به گزارش مازندلیگ، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک 2018 آرژانتین از صبح امروز (شنبه) در شهر تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

 

در پایان رقابت های روز نخست، دو آزادکار مازندرانی با شکست تمامی رقبا به مدال طلا دست یافتند.

 

نتایج نمایندگان مازنی کشورمان در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

 

در وزن 65 کیلوگرم محمد کریمی دلاور آملی کشورمان در دور نخست مقابل استامبول ژانایبک از قرقیزستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور دوم نیز با نتیجه 10 بر صفر این هیوک جو از کشور کره جنوبی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کریمی در این مرحله خیراله کولولوف از تاجیکستان را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال بکزاد ژالگاسوف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر 2 شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

 

در وزن 71 کیلوگرم محمد نخودی از خطه کشتی خیز جویبار در دور نخست تیموجین مندبیلگ از مغولستان را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت وی در دور بعد هیکارو تاکاتا از ژاپن را با نتیجه 12 بر 4 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودی در این مرحله با نتیجه 6 بر 2 عزیز بک فیض اله یف از ازبکستان را شکست داد و به دیدار فینال رسید. وی در این دیدار مقابل علی نور تاکایروف از قرقیزستان با نتیجه 14 بر 4 به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

 

گفتنی است فردا در 45 کیلوگرم رحمان عموزاد بهشهری، در 48 کیلوگرم مجتبی سلطان زاده بابلی، در 51 کیلوگرم سید عرفان جعفریان جویباری و در 110 کیلوگرم امیرحسین زارع آملی به روی تشک می روند که شانس زیادی برای کسب مدال خواهند داشت.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد