کشتی گیر آملی وزن 63 کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اگر برای مسابقات جهانی انتخاب شوم، قول می‌دهم نماینده شایسته ای برای ایران باشم چون سرشار از انگیزه ام و تجربه بالایی هم دارم.
حاجی پور: سرشار از انگیزه هستم/ امیدوارم به من اعتماد کنند

به گزارش مازندلیگ، محسن حاجی پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره قهرمانی در مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی گفت: خوشحالم که با قهرمانی در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی جواب زحمات خودم، مربیانم و مربیان تیم ملی را گرفتم و خستگی از تن خودم و آنها در رفت.

وی درباره حساس شدن دیدارهای فینال ادامه داد: حریفان خوبی داشتم، من هم کشتی های خوبی گرفتم و راضی هستم. نوربخش کشتی گیر خوبی  است، من هم زحمت زیادی کشیده بودم و خدا کمک کرد شکستش دهم.

 

قهرمان وزن 63 کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند کادر فنی به عنوان یک کشتی گیر باتجربه که سالها قبل در عضویت تیم ملی بوده اعتماد خواهد کرد، گفت: امیدوارم، همیشه گفته ام که سرباز تیم ملی و تابع  تصمیمات کادر فنی هستم و هر کجا صلاح بدانند کشتی خواهم گرفت. قول می دهم اگر برای مسابقات جهانی انتخاب شوم، نماینده شایسته ای برای ایران باشم چون سرشار از انگیزه ام و تجربه بالایی هم دارم. <p >حاجی پور خاطر نشان کرد: از تمام کسانی که برایم در این سالها زحمت کشیده اند تشکر می‌کنم و خوشحالم شرمنده آنها نشدم
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد