سرباز مدافع حریم امنیت، سعید انتظاری خواهرزاده سهراب انتظاری پیشکسوت فوتبال استان و پسرعمه نیما انتظاری بازیکن تیم خونه به خونه در راستای پاسداری و دفاع از مرزهای شرق کشور در مرز نهبندان، به شهادت رسید.
بازیکن سابق نساجی و خواهرزاده سهراب انتظاری به دیار باقی شتافت
به گزارش مازندلیگ و به نقل از فارس، سعید انتظاری، فوتبالیست بابلی و اسبق پرسپولیس و  امید نساجی روز پنج‌شنبه در حال انجام خدمت وظیفه عمومی در راستای حراست از مرزهای شرق کشور بر اثر اصابت گلوله به دیار باقی شتافت.
به اذعان کارشناسان فوتبال، سعید انتظاری که متولد سال 1374 بود، یکی از استعدادهای خوش‌آتیه و سرمایه‌های فوتبال مازندران به‌حساب می‌آمد.
همواره بسیاری از هم‌بازی‌های این بازیکن فقید چه در باشگاه نساجی مازندران و چه دیگر فوتبالیست‌هایی که او را می‌شناختند، از او به نیک‌نامی یاد می‌کنند و همواره او را جوانی بی‌آلایش، متدین و بی‌حاشیه می‌خوانند.
اهالی روستای آردکلای بابل «زادگاه خانواده انتظاری‎» نیز از او به‌عنوان یک جوان بااخلاق و باتقوا نام می‌برند.
همچنین در احوالات این جوان مدافع حریم امنیت، انجام واجبات و عمل به برخی مستحبات، خادمی اهل بیت(ع) و شهدا مشاهده می‎شد.
تهجدهای شبانه‌ و خواندن نماز شب توسط این سرباز مؤمن در کنار حراست از مرزهای کشور، او را در میان دیگر سربازان غیور، زبانزد کرده بود.
وی که در استان خراسان جنوبی و در مرز نهبندان مشغول دفاع از حریم امنیت بود و تنها یک روز از مرخصی به محل خدمت خود بازگشته بود، بر اثر اصابت گلوله، جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.
سایت مازندلیگ،  این ضایعه جانسوز را به خانواده محترم انتظاری و همچنین جامعه فوتبال مازندران تسلیت گفته و از خداوند منان برای این جوان رعنا و متدیّن علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل را مسئلت می‌کند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد