مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران

نفرات برتر 5 وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند.
نفرات برتر 5 وزن دوم مشخص شدند+نتایج کامل مسابقات فینال
به گزارش مازندلیگ، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از پنجشنبه (19 اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و به مدت 3 روز امروز (جمعه 21 اردیبهشت) با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

روز گذشته و عصر امروز مرحله مقدماتی مسابقات 5 وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد و رقابت های فینال این اوزان امروز با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در کشتی آزاد باقر یخکشی (61)، نیما اشقاقی (70)، امید حسن تبار (79)، علیرضا گودرزی (97) و پرویز هادی (125) کیلوگرم به عناوین قهرمانی دست پیدا کردند.

در کشتی فرنگی نیز رامین باستان (55)، محسن حاجی پور (63)، علی ارسلان (72 کیلوگرم)، یوسف قادریان (82) و مهدی فلاح (87) کیلوگرم عناوین قهرمانی را از آن خود کردند.

از نکات جالب مسابقات بازگشت چهره های قدیمی از جمله حاجی پور، علیرضا گودرزی و پرویز هادی با قهرمانی در مسابقات انتخابی بود.

حاجی پور و گودرزی در سال 2011 عضو تیم های ملی کشتی آزاد فرنگی در مسابقات جهانی استانبول بودند.

نتایج مسابقات فینال به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
61 کیلوگرم: باقر یخکشی
فینال اول: باقر یخکشی 13 – محمد رمضانپور 8

فینال دوم: باقر یخکشی 13 – محمد رمضانپور 2

70 کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2 - محمدرضا سرگو (البرز)  6
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
دور دوم:
محمدرضا سرگو  یک – نیما اشقاقی 7
دور سوم:
نیما اشقاقی 7 – حسین مصطوفی 3

* بر اساس مصوبه شورای فنی میثم نصیری، نفر اول مرحله اول به عنوان فرد برتر این وزن معرفی شده است. نیما اشقاقی هم به عنوان نفر برتر این وزن در مرحله نهایی همراه با نصیری عازم مسابقات بین المللی خواهد شد.

79 کیلوگرم: امید حسن تبار
فینال اول: علیرضا قاسمی صفر – امید حسن تبار 2

فینال دوم: علیرضا قاسمی 2 – امید حسن تبار 4

97 کیلوگرم: علیرضا گودرزی 
فینال اول: علیرضا گودرزی 4 – مجتبی گلیج 2

فینال دوم: علیرضا گودرزی 6 – مجتبی گلیج 2

125 کیلوگرم: پرویز هادی
فینال اول: یدالله محبی 2 – پرویز هادی 3

فینال دوم: یدالله محبی یک – پرویز هادی 3

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم: رضا خدری
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر – جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9
دور دوم:
جواد فراز فاروجی صفر – رضا خدری 9
امین مرادخانی یک – رامین باستان 6

مسابقه برای رده دوم:  جواد فراز فاروجی صفر – رامین باستان 9

* بر اساس مصوبه شورای فنی مسلم نادری خادم با توجه به قهرمانی در مرحله اول انتخابی از حضور در مرحله نهایی معاف بود. رضا خدری نیز با پیروزی مقابل رقیبان نفر اول مرحله نهایی شد.

63 کیلوگرم: محسن حاجی پور
فینال اول: محمد نوربخش 7 – محسن حاجی پور 5

فینال دوم: محمد نوربخش صفر – محسن حاجی پور 5

فینال سوم: محمد نوربخش – محسن حاجی پور

72 کیلوگرم: علی ارسلان
فینال اول: علی ارسلان 6 – فرشاد بلفکه 4

فینال دوم: علی ارسلان 7 – فرشاد بلفکه 3

82 کیلوگرم: یوسف قادریان
فینال اول: یوسف قادریان 2 – کیوان رضایی یک

فینال دوم: یوسف قادریان 3 – کیوان رضایی 2

87 کیلوگرم: حسین نوری
فینال اول: حسین نوری 3 – مهدی فلاح 4

فینال دوم: حسین نوری 4 – مهدی فلاح  2

فینال سوم: حسین نوری 2 – مهدی فلاح  یک



مطالب مرتبط



نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد