تماشاگران بازی فوتسال دو تیم دسته 2 کشور به در خواست ناظر فدراسیون از سالن اخراج شدند.
اتفاق عجیب در لیگ دسته دو فوتسال/ اخراج تماشاگران تیم امید مرزن آباد چالوس در 6 ثانیه پایانی
به گزارش مازندلیگ، در بازی فوتسال تیم های امید مرزن آباد چالوس و خالص سازان زنجان از سری مسابقات دسته 2 کشور ؛ تنها 6 ثانیه مانده به پایان این دیدار به در خواست ناظر فدراسیون تماشاگران از سالن اخراج شدند.
در این بازی حساس تیم میهمان با برد به مرحله بعدی صعود می کرد و تیم میزبان فقط با یک تساوی صعودش حتمی بود .
در 6 ثانیه پایانی این بازی تیم میزبان (امید مرزن آباد گل)  تساوی را به تیم حریف زد و بازی 5-5 شد , تعدادی تماشاگر به برای ابراز خوشحالی به داخل زمین آمدند و همین امر موجب شد ناظر بازی دستور دهد نیروی انتظامی تماشاگران را از داخل سالن به بیرون هدایت کند.
این دیدار در حالی که تنها 6 ثانیه به پایان مانده بود , ناتمام خاتمه یافت .
سرپرست تیم امید مرزن آباد گفت: تیم مرزن آباد با بودجه اندکی که توسط بخش خصوصی که با کمک مردم و مسئوولین تامین شد با شایستگی از لیگ دو استان شروع به کار کرد که با حمایت مردم و مسئوولین شهرستان و همت و غیرت بازیکنان بومی موفق شد به این سطح از فوتسال ایران برسد و امروز هم استقبال بی نظیری از طرف مردم شهرستان چالوس برای این بازی انجام شد.
میارکیانی گفت: متاسفانه با درخواست نماینده محترم فدراسیون بدون هیچ دلیلی مجبور به تخلیه ورزشگاه در ثانیه های پایانی شدیم , متاسفانه مشخص نشد داوران با چه دلیل و منطقی حاضر نشدند ثانیه های پایانی را سوت بزنند .
اخراج تماشاگران از سالن بازی بدون حکم انضباطی تا کنون سابقه نداشت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد