رامسر قهرمان مسابقات بسیج استان مازندران شد

مسابقه دو صحرانوردی در رده نوجوانان و بزرگسالان به مسافت ۵ کیلومتر از میدان شهید رجائی به سمت سپاه شهرستان رامسر برگزار گردید.
مسابقات دو صحرانوردی استان مازندران به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار مازندلیگ از رامسر، این دوره از مسابقات  صحرانوردی استان مازندران با همکاری هیات دو و میدانی بسیج استان مازندران,اداره ورزش و جوانان رامسر , هیات دو ومیدانی بسیج شهرستان و تربیت بدنی سپاه رامسر با حضور ۴۰ شرکت کننده برگزار شد.

سرهنگ‌ غفارپور مسئول تربیت بدنی سپاه کربلای استان مازندران در حاشیه مرحله پایانی مسابقات دو صحرانوردی بسیج استان مازندران به میزبانی شهرستان رامسر اذعان داشت : امروز مفتخر بودیم مسابقات دومیدانی بسیجیان استان  را با شرکت ۴۰  نفر از دوندگان در رده نوجوانان و بزرگسالان برگزار نمائیم.

وی با اشاره به اینکه ورزش بدون اخلاق در جامعه ما ارزشی ندارد گفت : هدف اصلی مسابقه گرامیداشت یاد شهدا شهرستان و نشاط پویایی در سطح شهر حاکم است و باید مردم را به سمت ورزش و نشاط و سلامتی هدایت کنیم.

غفارپور همچنین بیان داشت: نفرات برتر شرکت کنندگان در مسابقه دو صحرانوردی به مسابقات استانی که  در شش ماه دوم سال به میزبانی شهرستان نور برگزار میشود اعزام می شوند.

مسئول تربیت بدنی سپاه کربلای استان مازندران افزود : رویکرد و نگاه هیات دومیدانی بسیج استان مازندران به این رشته بر اساس پیکرسنجی و نگاه علمیاتی در حوزه ورزش,برای کشف استعدادهای ورزشی می باشد که بسیار حائز اهمیت است.

غفار پور گفت: از زحمات و تلاش های سرهنگ محمدی فرماندهی سپاه رامسر ,نیما علی رمجی ریاست اداره ورزش و جوانان و برادر رضا رانکوه احمدی مدیریت تربیت بدنی سپاه ناحیه رامسر و جواد نژاد جمالی رئیس هیات دو ومیدانی شهرستان و بسیج رامسر بابت میزبانی مسابقات دو صحرانوردی تشکر می نمایم .

غفارپور ضمن تاکید به اینکه تقابلی بین هیات های بسیج و شهرستانی وجود ندارد تصریح کرد : ارتباط و همکاری خوب  اداره ورزش و جوانان رامسر با هیات دو ومیدانی سپاه شهرستان و استان وجود دارد که این ارتباط موثر می تواند   در سطح ورزش استان چشمگیر شود.

رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان رامسر ضمن اشاره به اینکه ظرفیت و پویایی رشته دو و میدانی در رامسر قابل اهمیت می باشد گفت: ورزش شهرستان رامسر آمادگی کامل خود را برای میزبانی های مسابقات مختلف اعلام می نماید.

نیما علی رمجی گفت : انتظار ما از هیات دومیدانی استان مازندران برگزاری لیگ پویا در رده های مختلف سنی می باشد چرا که ظرفیت رشته دو و میدانی در رامسر بسیار بالاست و می توان قهرمانی های متعدد ورزشکاران این رشته را در آینده شاهد شد.

وی افزود: هیات های ورزشی فعال و کارایی را چه در شهرستان رامسر و چه در غرب استان مازندران داریم که باید با همدلی و همراهی  استعداد های درخشان ورزشی را شناسایی نمائیم  .

علی رمجی تاکید کرد: از روسای هیات های ورزشی استان مازندران انتظار حضور و همراهی  در میزبانی مسابقات شهرستان را داریم چرا که همدلی های ورزشی می تواند موفقعیت هایی را به همراه داشته باشد.

رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان رامسر اظهار داشت : آخرین مرحله مسابقه دو صحرانوردی بسیج استان مازندران در رامسر با شرکت ۲۰ دونده از شهرستان رامسر به کار  خود پایان داد

علی رمجی با تاکید به اینکه در دو سال آینده   قهرمان دو ومیدانی آسیایی از رامسر خواهیم داشت افزود: با آسیب شناسی و برنامه ریزی های صورت گرفته در رشته دو و میدانی شهرستان می توان در دو سال آینده نوید حضور دونده یا دوندگان رامسری را در میادین آسیایی در رشته های پایه بدون آسیب دیدگی ورزشکاران داشت .

نتایج رده نوجوانان مسابقه دو صحرانوردی استان مازندران در رامسر به شرح ذیل می باشد :

عادل باقری/از رامسر   مقام اول
فرزان فرج مشائی/از رامسر  مقام دوم
مهدی رضا  حسن امرجی/از عباس آباد  مقام سوم
مهدی خان رمکی/از رامسر  مقام چهارم
محمد نقی  نصیری/از رامسر  مقام پنجم

نتایج رده بزرگسالان مسابقه دو صحرانوردی استان مازندران در رامسر به شرح ذیل می باشد :

مسعود وفایی/از نوشهر  مقام اول
محمد شیرزادی/از محمود آباد   مقام  دوم
میثم سارانی/از رامسر  مقام  سوم
علی  طالشی/از رامسر   مقام  چهارم
سینا خواجوی/از نوشهر   مقام پنجم

نتایج تیمی مسابقات دو صحرانوردی استان مازندران :
تیم رامسر          مقام  اول
تیم عباس آباد    مقام دوم
تبم محمود اباد   مقام سوم

 

خبر و عکس: تارا هاشمی - امیرحسین عمید


امیرحسین عمید
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد