ملی‌پوش پینگ‌پنگ ایران، گفت: قدرتمندترین تیم پینگ‌پنگ ایران به مسابقات قهرمانی تیمی جهان اعزام می‌شود و شانس صعود به دسته یک جهان را داریم.
نیما عالمیان: به خودباوری رسیده‌ام

به‌ گزارش ‌مازندلیگ، نیما عالمیان در حاشیه مراسم بدرقه تیم‌های ملی تنیس روی میز ایران به مسابقات قهرمانی تیمی جهان، بیان‌ کرد: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. یک هفته‌ در بابل تمرین داشتیم، چرا که شرایط آب و هوایی آن مشابه سوئد بود و اردوها خوب بود و مسئولان سنگ تمام گذاشتند. تیم خوبی هم داریم. فکر می‌کنم قدرتمندترین تیم پینگ‌پنگ باشیم که به مسابقات اعزام می شویم و شانس صعود به دسته یک جهان را هم داریم.

او ادامه‌ داد: افشین نوروزی بسیار با تجربه‌ است. من و نوشاد هم رنکینگ ۷۰ جهان را داریم و ماه بعد فکر می‌کنم در بین ۶۰ نفر اول جهان قرار بگیریم و در کل شرایط خوب است.  در دوره پیش مسابقات نوشاد از لحاظ روحی خیلی خوب نبود و در رنکینگ افت کرده بود، اما در حال‌ حاضر نه تنها او،‌ بلکه همه بازیکنان از لحاظ کیفی و روحی در شرایط خیلی خوبی قرار دارند.

عالمیان در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد بعد از شرکت در مسابقات ‌اسپانیا و کاپ آسیا شرایط بهتری دارد، تاکید کرد: ۱۰۰ درصد همین طور است. من در کاپ آسیا برای اولین بار توانستم به جمع هشت جمع بازیکن برتر صعود کنم. در مسابقات ‌اسپانیا هم بین چهار بازیکن اول قرار گرفتم. شروع سال ۹۷ برای من خیلی خوب بود. ان‌شاء‌الله در ادامه‌ هم این شرایط وجود داشته باشد . در واقع بازی‌هایی که در آن مسابقات انجام دادم باعث شد برای مسابقات تیمی جهان به خودباوری برسم که می‌توانم با بازیکنان خوب دنیا هم مقابله کنم.

ملی‌پوش  المپیکی ایران با اشاره به در پیش رو بودن بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز، خاطر نشان کرد: در بازی‌های آسیایی شانس کسب مدال برنز  تیمی را هم داریم و قبل از آن فکر می‌کنم فدراسیون چند مسابقه تدارکاتی را برای ما در نظر گرفته باشد و فکر می‌کنم در بازی‌های آسیایی هم نتیجه‌ خوبی هم بگیریم.

عالمیان در مورد حضور او و برادرش در لیگ‌های اروپایی نیز گفت‌: در حال‌ انجام رایزنی هستیم. امیدوارم که درست شود اما به‌ هر حال ما محدودیت‌هایی داریم که کشورهای اروپایی آن را ندارند. با این حال حضور در لیگ‌های فرانسه، لهستان و آلمان مدنظر است و باید دید که چه چیزی پیش می‌آید.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد