به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، پس از برگزاری مسابقات ورود به اردوی تیم ملی پومسه در گروه مردان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2018 سه مازندرانی جواز حضور در اردو را کسب کردند.
رحمت نظری، برجعلی براری و هدایت آریانفر  پومسه روهای مازندرانی هستند که با سابقه حضور در اردو تیم ملی و اعزام های آسیایی و جهانی بار دیگر در بین منتخبین قرار گرفتند تا شانس خود را برای رقابتهای آسیایی 2018 ویتنام امتحان کنند.
مسابقات در رده های سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال برگزار شد که در رده‌سنی 18 تا 30 پومسه‌روها در سه ماده پومسه ابداعی، استاندارد و فر‌م‌های جدید پومسه به اجرای فرم پراختند و فرم‌های جدید و پومسه ابداعی تنها در این رده‌سنی پیگیری شد.
برهمین اساس اردوی نفرات راه یافته به اردوی تیم‌ملی پومسه مردان کشورمان از امروز (یکشنبه - 26 فروردین ماه) زیر نظر حسینعلی نظری در فدراسیون تکواندو کشورمان آغاز شد.
اسامی نفرات راه یافته به اردو به شرح ذیل می باشد:
رده سنی 18 تا 30 سال:
علیرضا ابراهیمی، کوروش بختیار، کوشا بهاری، مهدی جمالی، حمیدرضا حاتمی، علی سهرابی، محمدصادق فتوحی، سیدعلی موسی نیا و امیررضا مهربان
رده سنی 31 تا 40 سال:
منصور امامیان فر، علی سلمانی، مهدی صمدیان تبار، اکبر فروزان و رحمت نظری
رده سنی 41 تا 50 سال:
سیدمحمود تفاخ، محمدتقی حاتمی و سیدحسین موسی نیا
رده سنی 51 تا 60 سال:
برجعلی براری، ابراهیم خاوری و نادر خدامرادی
رده سنی 61 تا 65 سال:
هادی ترکاشوند، قربان دلشاد، منصور خاندان و عباس رضایی
رده سنی بالای 65 سال:
هدایت آریان فرنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد