مالک باشگاه خونه به خونه بابل می گوید این تیم چهار دیدار مهم در ادامه خواهد داشت و با پیروزی در این بازی ها می توانند هم خود را به لیگ برتر برسانند و هم به قهرمانی جام حذفی برسند. 
حسن زاده: اراده‌ای وجود دارد لیگ‌برتری نشویم

به گزارش مازندلیگ، قاسم حسن زاده که روز گذشته به عنوان یکی از هواداران تیم خونه به خونه روی سکوهای ورزشگاه تختی انزلی حضور داشت درباره این تجربه در حمایت از تیمش گفت: روز گذشته من بین هواداران تیم رفتم و در انزلی با آنها بازی را تماشا کردم. به همه بازیکنان تیم توصیه می کنم اگر دیداری را به دلیل محرومیت و یا مصدومیت از دست دادند بین مردم بروند و بازی را با آنها تماشا کنند. میزان تعصب آنها آنقدر بالاست که تجربه شیرینی را به همراه خواهد داشت. تجربه ای که لذت آن غیرقابل وصف است. 


او در این باره ادامه داد: برای خوشحال کردن این هواداران متعصب تنها یک راه داریم و آن هم صعود به لیگ برتر است و به همین دلیل باید همه هم و غم خود را روی صعود بگذاریم و به این ترتیب از هواداران نیز تشکر کرده باشیم. صعود ما می تواند پاداشی باشد به این همه حمایت همه جانبه هواداران خونه به خونه. 


مالک خونه به خونه درباره آخرین دیدار این تیم گفت: مجموعه تیم همه تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورند؛ اما کاملا مشخص است تحرکاتی علیه تیم وجود دارد. در بازی روز گذشته این موضوع کاملا مشخص است و گویا اراده ای وجود دارد تا نماینده مازندران نتواند راهی به لیگ برتر پیدا کند. 


او در این باره ادامه داد: بهرحال فضای رقابتی باید عادلانه باشد و همه چیز به طور یکسان بین تیم های حاضر تقسیم شود تا تیمی در این باره متضرر نشود اما از شواهد پیداست که این اتفاق نمی افتد و در این میان برخی از تیم ها مانند خونه به خونه ضرر می کنند. 


حسن زاده درباره بازی های پیش روی خونه به خونه گفت: ما چهار بازی بزرگ و حساس دیگر پیش روی خود داریم که با برتری در آنها می توانیم هم خودمان را لیگ برتری کنیم و هم به عنوان قهرمانی جام حذفی برسیم. ما سه بازی در لیگ دسته اول خواهیم داشت و در صورتی که بتوانیم در آنها به برتری برسیم به اولین هدف خود یعنی صعود به لیگ برتر رسیده ایم و در طرف دیگر نیز دیدار با استقلال تهران در فینال جام حذفی داریم که به امید خدا با برتری در آن بازی عنوان قهرمانی این بازی ها را به دست می آوریم.


او ادامه داد: مهمترین چیزی که برای موفقیت در چهار دیدار خود می خواهیم حمایت هواداران تیم است. البته این را باید بگویم که هواداران متعصب تیم خونه به خونه تا الان هم با تمام وجود از تیم حمایت کرده اند و با تشویق های مکرر، خودشان را به عنوان مهمترین حامی خونه به خونه معرفی کردند. امیدوارم آنها در ادامه راه هم با ما باشند و به همین ترتیب از تیم حمایت کنند تا بتوانیم در نهایت با نتیجه ای که به دست می آوریم از همه آنها تشکر کنیم. البته این نکته را هم باید عنوان کرد که هواداران خونه به خونه رفیق نیمه راه نیستند و از ابتدای پیدایش تیم پشت این تیم بوده اند. 


مدیرعامل باشگاه بابلی در پایان گفت: در حال حاضر همه تمرکز خود را روی بازی های آینده گذاشتیم تا بتوانیم بهتری نتیجه را از حمایت هواداران و دانش کادرفنی و تلاش بازیکنان به دست بیاوریم. همانطور که گفتم تحرکاتی علیه تیم شکل گرفته است اما اکنون حواس‌مان جمع بازی های پیش رو است و در موقعیت مناسبی به اتفاقات پشت پرده خواهیم پرداخت.منبع: ورزش سه


نظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


شيرهاي مازندران 4 7 چهارشنبه 22 فروردين 1397-21:23

حاج قاسم نگران نباش
مطمئنن با سه برد صعود ميكنيم
سه بازي و سه غُرش از شيرهاي رام نشدني مازندران
ولي انصافا حال كرديم اومده بودي بينمون نشسته بودي پاسخ

٠١١١ پرچم بالا 4 6 چهارشنبه 22 فروردين 1397-21:58

خونه به خونه با بدشانسي محض تو بازي هاي آخرش ٣ الي ٤ تا بازيكن فيكس و اصلي خودش رو از دست داد تا نتونه امتيازات كامل رو دشت كنه
ولي دلمون روشنه و اميدواريم تا تو اين ٣ تا بازي كه دوتاش تو هفتِ تير خودمونه امتيازات كامل رو بگيريم و با بازي هاي رودرويي كه ديگر تيم ها دارند و مطمئنن امتياز از دست ميدند بايد استفاده كنيم و اسبِ خودمون رو براي صعود زين كنيم . .
خدايا ؛ از اون بالا هواي تيممون رو داشته باش
گاپيتانِ ٢٤ ابدي ؛ اون بالا واسه تيمِ شهرت دعا كن پاسخ

متين 3 5 پنجشنبه 23 فروردين 1397-02:08

٠١١١ دو خط آخرت رو فوق العاده دوست داشتم ، خصوصا اونجايي كه گفتي كاپيتان ٢٤ ابدي اون بالا واسه تيمه شهرت دعا كن 👍👍
ايشاالله همينم ميشه و با غيرت و تعصب بچه ها و حمايت همه جانبه هوادارا و توكل به خدا صعود ميكنيم
دعاي خير يك شهر و استان پشتتونه شيران جنگجوي شهرم
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد