تیم استقلال ساری در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان با شکست مقابل تیم ته جدولی زنجان فصل را به پایان برد.
پایان فصل کابوس وار استقلال ساری با شکست مقابل تیم قعرنشین/ شاگردان نجمه مسلمی از آخر دوم شدند!!
به گزارش مازندلیگ، در چارچوب سیزدهمین دوره رقابت های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور، صبح امروز در شهرهای رفسنجان، اهواز، تهران، زنجان و کرمان پیگیری شد و در یکی از دیدار ها تیم استقلال ساری، در زنجان به مصاف تیم قعرنشین لیگ رفت و با قبول شکست مقابل فلزات رنگین پاسارگاد ، لیگ را به پایان رساند.
تیم فوتسال استقلال که فصل تلخ و پر از ناکامی را در لیگ سپری می کرد،  همه امیدشان در هفته پایانی  به برتری مقابل تیم ته جدولی زنجان بود تا فصل را برد به پایان برسانند ولی بر خلاف تصور شاگردان مسلمی  به این تیم هم نه نگفتند و نتیجه را به حریف واگذار کردند. 
این دیدار که صبح امروز از ساعت ۱۱ در سالن فجر دادگستری زنجان برگزار شد، تیم فلزات رنگین پاسارگاد با نتیجه چهار بر صفر موفق به برتری مقابل تنها نماینده مازندران شد تا سه امتیاز این دیدار را در هفته پایانی دشت کنند. دختران آبی پوش ساروی که در نیم فصل دوم فصل فاجعه باری را پشت سر گذاشتند در یازده بازی پیاپی مغلوب رقبای خود شدند تا پرونده تیره روزی های نماینده مرکز استان مازندران در لیگ برتر فوتسال بانوان در فصل جاری بسته شود.
تیم استقلال ساری در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال با قبول ۱۹ شکست و تنها دو برد و یک تساوی با ۷ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تیم زنجان در رده یازدهم قرار گرفت. دو برد ساروی ها در این فصل مقابل تیم های پیام نور تهران و نماینده زنجان به دست آمد  و یک تساوی برابر پویندگان صنعت فجرشیراز نیز در کارنامه ساروی ها ثبت شد.
 ساروی ها که دومین تجربه حضور خود در لیگ برتر راسپری می کنند در فصل گذشته با ۲۲ بازی و ۲۸ امتیاز در رده نهم قرار گرفته بودند.تنها نماینده مازندران در فصل جاری لیگ برتر که بدون اسپانسر و حامی مالی مشخص لیگ را آغاز کرده بودند با بی توجهی محض مسئولان ورزشی و سیاسی مرکز استان همراه بودند و بازیکنان این تیم بدون دریافت حتی یک در درصد از قراردهای خود بازی های لیگ را پشت سر گذاشتند.
شاگردان مسلمی که حتی از کوچترین توجهی از مسئولین ورزشی ساری و استان بهره نبردند به حدی در خانه غریبه بودند که همانند تیم های مهمان فقط برای انجام مسابقه در سالن سید رسول حسینی حاضر می شدند و هیچ سانسی برای تمرین در اختیار این تیم قرار داده نشده بود.ساروی ها در نیم فصل دوم، علاوه بر مشکلات مالی که به آن مواجه بودند، با کمبود بازیکن هم روبرو شده بودند و تمرینات این تیم در نیم فصل دوم تعطیل شده بود و شاگردان مسلمی فقط برای انجام بازی ها با حضور ۴ الی ۵ پنج بازیکن در میدان حاضر می شدند.
 گفتنی است سال هاست بی تدبیری و عدم توجه مسئولان به ورزش ساری، پتانسیل های موجود را یکی پس از دیگری سرکوب می کند و موجبات پسرفت ورزش این دیار را فراهم ساخته است.
به گزارش مازندلیگ، پالایش نفت آبادان که هفته گذشته عنوان قهرمانی‌اش مسجل شده بود امروز در دیدار با شرکت ملی حفاری به تساوی 2 بر 2 رسید تا لیگ امسال را بدون شکست به پایان ببرد.
تیم دانشگاه آزاد نیز با نتیجه 5 بر یک نفت تهران را شکست داد و با 57 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
نتایج کامل به شرح زیر است:
دانشگاه آزاد 5 - نفت تهران یک
شرکت ملی حفاری 2 - نفت آبادان 2
مس رفسنجان صفر - مشکی‌پوشان 3
پیام نور تهران 4 - شهرداری رشت 2
فلزات رنگین پاسارگاد 4 - استقلال ساری صفر
دختران کویر رکمان 3 - پویندگان صنعت فجر شیراز 2
جدول رده‌بندی به شرح زیر است:
1. نفت آبادان با 62 امتیاز
2. شرکت ملی حفاری با 59 امتیاز
3. دانشگاه آزاد با 57 امتیاز
4. مشکی‌پوشان خراسان با 42 امتیاز
5. دختران کویر کرمان با 39 امتیاز
6. پویندگان صنعت فجر شیراز با 29 امتیاز
7. مس رفسنجان با 28 امتیاز
8. نفت تهران با 25 امتیاز
9. شهرداری رشت با 19 امتیاز
10. پیام نور تهران با 16 امتیاز
11. استقلال ساری با 7 امتیاز
12.  فلزات رنگین پاسارگاد با 7 امتیازنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد