نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران،مدال طلای آسیا را بر گردن آویخت.
عزت الله اکبری قهرمان کشتی آزاد آسیا شد/ گلیج به مدال نقره دست یافت
به گزارش مازندلیگ، در ادامه مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده است نمایندگان مازنی کشورمان به مصاف حریفانشان رفته‌اند که عزت اله اکبری  با پیروزی در دیدار فینال وزن 79 کیلوکرم موفق به کسب مدال طلا شد.
عزت الله اکبری در وزن ٧٩ کیلوگرم موفق شد رشید قربان اف از ازبکستان را با نتیجه ٥بر صفر شکست دهد و به مدال طلای این مسابقات برسد.
اکبری که در دور اول استراحت داشت در دور دوم ۱۰ به صفر گانبولد از مغولستان را شکست داد.
مجتبی گلیج دیگر کشتی گیر مازندرانی نیز در فینال وزن ٩٧ کیلوگرم در مقابل ابراگیم اف از ازبکستان با نتیجه ٥بر٣ شکست خورد و به مدال نقره قناعت کرد.
گلیج برای رسیدن به مدال نقره پس از یک دور استراحت در دور دوم ابراگیم اف از قزاقستان را با نتیجه ٤ بر صفر و کیم از کره جنوبی را با نتیجه قاطع ١١ بر صفر شکست داده بود.
نادر حاج آقانیا کشتی گیر بابلسری نیز در وزن ٥٧ کیلوگرم ابتدا موفق شد راحول از هند را با نتیجه ٨ بر٥ و تسه وین از مغولستان را با نتیجه ١٤ بر ١٣ شکست دهد اما مقابل محموداف از ازبکستان با نتیجه ١٠ بر ٩ و مقابل اسماعیل اف از قزاقستان با نتیجه ١٢ بر ٣ شکست خورد و عنوان پنجمی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا را بدست آورد
به گزارش مازندلیگ، در وزن 70 کیلوگرم سیداحمد محمدی با شکست در دور نخست از دور مسابقات کنار رفت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد