مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا ظهر امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و حسن یزدانی، ایمان صادقی و محمد جواد ابراهیمی سه آزادکار مازنی رقبای خود راشناختند
قرعه کشی 5 وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی آسیا برگزار شد/ مازنی ها حریفان خود را شناختند

به گزارش مازندلیگ و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی در دور نخست با گرچک همرایف از ترکمنستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده جی هون یون از کره جنوبی و شائوفنگ لیانگ از چین می‌رود. در این وزن 12 نفر حضور دارند.

در وزن 74 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، مصطفی حسین‌خانی در دور اول با پراوین رانا از هند مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده بکزاد عبدالرحمن اف، دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی‌های آسیایی و آسیا از ازبکستان و وانگ از چین تایپه کشتی می‌گیرد.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف عظمت دولت بیکوف، دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان و نقره آسیا از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده جاورایل شاپیف از ازبکستان و هدابردیف از ترکمنستان کشتی می‌گیرد. در این وزن 12 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، محمد جواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف چانگ جائه سو از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی، با برنده سامور از هند و زوشن لین از چین مبارزه خواهد کرد.

در وزن 125 کیلوگرم امین طاهری در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف برنده مراد رامانوف از قرقیزستان و الجامعی از عراق می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده بلیف از ترکمنستان و داوید مودزمانشویلی از ازبکستان کشتی خواهد گرفت. در این وزن 13 نفر حضور دارند.

رقابت‌های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (به وقت ایران) برگزار می‌شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد