دو آزادکار مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد، راهی دیدار فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شدند.
صعود عزت الله اکبری و گلیج به فینال کشتی آزاد آسیا/ حذف زودهنگام محمدی
به‌ گزارش ‌مازندلیگ،  در ادامه‌ رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا ، نادر حاج آقانیا ، کشتی گیر بابلسری وزن ۵۷ کیلوگرم ایران در دور نخست برابر راحول از هند هشت بر پنج پیروز شد و در ادامه‌ نیز حریف خود از مغولستان ۱۴ بر ۱۳ شکست داد، اما در نیمه نهایی در حالی که تا ۱۵ ثانیه به پایان مسابقه از حریفش پیش بود، ۱۰ بر ۹ برابر محمود اوف از ازبکستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

اما در وزن ۷۰ کیلوگرم، سید احمد محمدی، آزادکار قائمشهری و دارنده نقره  و برنز جهان در دور نخست ۱۴ بر ۱۲ مغلوب اوتوگورو از ژاپن شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، عزت الله اکبری دلاور جویباری کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم باید با آدام باتیروف کشتی می‌گرفت که کشتی‌گیر روسی الاصل بحرین به دلیل مصدومیت به روی تشک نیامد. در نیمه نهایی نیز اکبری مقابل گانبولد از مغولستان ۱۰ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید.

در وزن ۹۷ کیلوگرم، مجتبی گلیج ملی پوش تنکابنی کشورمان  پس از استراحت در دور نخست برابر ابراگیموف از قزاقستان چهار بر صفر پیروز شد و در نیمه نهایی نیز کیم از کره جنوبی را یازده بر صفر برد و راهی فینال شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد