فدراسیون جهانی کاراته تازه ترین رنکینگ کاراته‌کاهای جهان را اعلام کرد.
تازه ترین رنکینگ فدراسیون جهانی کاراته/از سقوط دو پله اى چالاکی تا صعود هفت پله اى علیپور
به گزارش مازندلیگ، با اعلام رنکینگ جدید فدراسیون جهانى پس از اتمام دومین مرحله لیگ جهانى کاراته وان دبى، مهدى عاشورى با درخشش بى نظیر در لیگ جهانى پاریس فرانسه اما حذف زود هنگام در لیگ جهانى دبى با یک پله صعود با 790 امتیاز در جایگاه چهل و یکم ایستاد.
فاطمه چالاکى هم با توجه به حذفش در دور اول در لیگ جهانى پاریس و دبى با دو پله سقوط، رنکینگ یک رقمى خود را از دست داد و با نود امتیازى که از لیگ جهانى دبى گرفت با 1790 امتیاز در جایگاه یازدهم وزن منهای 55 کیلوگرم ایستاد. چالاکى که در لیگ جهانى کاراته وان امارات و ترکیه 2017 صاحب نشان طلا شده بود توانسته رنکینگ خوبى در میان بانوان ایرانى را براى خود رقم بزند.
زهره برزگر که در کاراته وان دبى از غایبین مازندرانى ها بود امتیازى نگرفت و در مجموع با 565 امتیاز و با شش پله سقوط به رده 63 رنکینگ وزنش نقل مکان کند.
در وزن منهاى 61 کیلوگرم رزیتا علیپور با حضور در کاراته وان دبى و با برترى که مقابل حریفان مصر و شیلى داشت با 7 پله صعود و 540 امتیاز در جایگاه 69 وزن خودش قرار گرفت. 
در وزن منهاى 68 کیلوگرم مبینا کاویانى هم غایب کاراته این وزن در لیگ جهانى دبى بود و امتیازى نگرفت و با همان 915 امتیاز و پنج پله سقوط در رده 33 وزن منهاى 68 کیلوگرم قرار گرفت.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد