سوپر لیگ کاراته بانوان با قهرمانی تیم بیمه تعاون به پایان رسید و مبینا کاویانی، ملی‌پوش این تیم سطح سوپر لیگ امسال را خوب ارزیابی کرد.
کاراته کا ملی پوش مازنی: حریفان اروپایی و آسیایی تجربه بیشتری دارند

به گزارش مازندلیگ، مبینا کاویانی در گفت‌وگو با ایسنا، پس از قهرمانی تیم بیمه تعاون، بیان‌ کرد: با وجود این که امسال تیم دانشگاه آزاد در سوپر لیگ حضور نداشت و چند ملی‌پوش نیز غایب بودند، اما سطح کیفی سوپر لیگ خوب بود و چند تیم مدعی نیز در سوپر لیگ حاضر بودند. تیم ما با ارنج‌های خوب بهرامی توانست نتایج خوبی را کسب کند و در پایان نیز جام قهرمانی را بالای سر بردیم.

ملی‌پوش کاراته بانوان در ادامه‌ درباره برنامه‌های خود در آینده، گفت‌:  چند روز گذشته کاراته وان دوبی برگزار شد که کاراته کاها می‌توانستند با هزینه شخصی در این مسابقات حاضر شوند اما من با نظر بهرامی در این مسابقات حاضر نشدم و خود را برای حضور در کاراته وان هلند آماده می‌کنم. حضور در کاراته وان ها اهمیت زیادی دارد و با شرکت در این مسابقات می توانید رنکینگ خود را افزایش دهید و جزو 50 نفر برتر قرار بگیریم.

کاویانی در ادامه‌ افزود: هر ورزشکار استراتژی خاص خودش را دارد و من نیز برنامه‌های خاص خود را برای آینده دارم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا با شرکت در مسابقات پیش رو برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

ملی‌پوش کاراته ایران در ادامه‌ با توجه به حضور کم دختران کاراته کای ایران در مسابقات رسمی، خاطر نشان کرد: دختران کاراته‌کای ایران به دلیل ممنوعیت حجاب چندین سال از حضور در میادین رسمی محروم بودند و حدود  چهار، پنج سال است که توانسته‌ایم مجوز حجاب را دریافت و در مسابقات جهانی شرکت کنیم به همین دلیل حریفان اروپایی و آسیایی ما تجربه چندین ساله نسبت به ما دارند. با تمام این مسائل اما ملی‌پوشان نیز چیزی کمتر از آنها ندارند و توانسته اند نتایج خوبی را کسب کنند.

کاویانی در پایان بیان‌ کرد: فدراسیون کاراته تا جایی که توانسته و در حد توانش بود، تیم‌ ‌ملی را به مسابقات اعزام کرده است و من از فدراسیون و مربیانم تشکر می‌کنم. همچنین از بهرامی که زحمات بسیاری را برای من کشیده است ممنونم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد