مسابقات سپک تاکرای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که به میزبانی مازندران برگزار شد ، جمعه شب با قهرمانی تیم کرمانشاه به پایان رسید.
برای اولین بار در ایران:  میزبانی بابلسر  از 15 تیم  در سپک تاکرا چهار نفره قهرمانی کشور
به گزارش مازندلیگ،  مسئول اجرایی مسابقات سپک تاکرا قهرمانی جام فجر انتخابی تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اولین بار در ایران مسابقات سپک تاکرا در بخش چهار نفره به میزبانی استان مازندران و شهرستان بابلسر برگزار شد.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات با نام جام قهرمانی فجر برگزار شد افزود: 150 بازیکن در قالب 15 تیم کشوری در این مسابقات حضور داشتند.
عضو فنی مسابقات کشوری سپک تاکرا از انتخاب 12 بازیکن تیم ملی در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: اردوی تیم ملی سپک تاکرا اواسط اسفند ماه برگزار خواهد شد.
دبیر کمیته سپک تاکرا استان مازندران با بیان اینکه این مسابقات در 26 و 27 بهمن ماه در شهرستان بابلسر برگزار شد افزود: تیم سپک تاکرا کرمانشاه رتبه اول ، استان گلستان رتبه دوم و رتبه سوم نیز بصورت مشترک به تیم های استان های زنجان و مرکزی اختصاص یافت.
صمدی سطح کیفی و کمی این دوره از رقابت ها را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با تداوم روند رو به رشد ورزش سپک تاکرا در استان مازندران و در سطح کشور شاهد ارتقای جایگاه ایران در رقابت های آسیایی و کشوری باشیم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد