به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا)، درباره شکست 2 بر یک نساجی مازندران مقابل خونه‌به‌خونه اظهار داشت: در  زمین ورزشگاه شهداى هفتم تیر بابل، نمی‌شد بهتر از این بازی کرد و با تصمیمات داور، مسابقه بیشتر تحت تأثیر داوری بود. نتیجه این بازی به نفع داور و دوستان او بود تا فوتبال. ما از دو تیم فوتبالی ندیدیم و نساجی هم بازی خوبی ارائه نکرد. وقتی زمین استاندارد برگزاری بازی را ندارد، چرا در این ورزشگاه مسابقه برگزار می‌شود؟

وی با گلایه از قضاوت محمدحسین زاهدی‌فر در این بازی گفت: کارشناسان داوری هم گفتند که گل محمد عباس‌زاده سالم بوده است. ما تاکنون حدود 13 تا 15 امتیاز را به  خاطر اشتباهات داوری از دست داده‌ایم. نمی‌دانم مشکل فدراسیون فوتبال با نساجی چیست، چون این مشکل به خاطر من نیست و قبل از من هم این مشکل وجود داشته است. هیئت فوتبال استان مازندران باید در این زمینه عملکرد مناسبی داشته باشد. چون فوتبال یک استان زمانی پیشرفت می‌کند که هیئت فوتبال استان، مقتدرانه عمل کند. به خاطر عملکرد ضعیف هیئت فوتبال مازندران، تیم 24 سال که هیچ، بلکه 224 سال هم به لیگ برتر صعود نمی‌کند. 

مالک باشگاه نساجی درباره اتفاقات رخ داده پس از این بازی و درگیری خونین تماشاگران دو تیم تصریح کرد: من هم این اتفاقات را شنیدم و خیلی ناراحت شدم. این اتفاقات به دلیل مدیریت نکردن است. وقتی مدیر یک استان حاضر نباشد و ایرادات را برطرف نکند، این مشکلات به وجود می‌آید. این اتفاقات در دربی‌های استقلال و پرسپولیس هم رخ نداده است. پیشتر وقتی یکی از این دو تیم در دربی تهران شکست می‌خورد، برخی تماشاگران شیشه‌های اتوبوس‌ها را می‌شکستند، اما کسی مجروح نمی‌شد. من وقتی تصاویر مربوط به درگیری‌های بازی خونه‌به‌خونه و نساجی را می‌بینم از مردم واقعاً خجالت می‌کشم.

صنیعی‌فر خاطرنشان کرد: مگر این فوتبال چقدر ارزش دارد که از قبل مردم را تهدید کنیم و بعد از بازی آنها را اینگونه آزار دهیم؟ چنین فوتبالی را باید دور بریزیم. اگر قرار است با ریختن خون جوان مردم یک بازی برگزار شود و یکی از دو تیم بالا برود، اصلاً این دو باشگاه را تعطیل کنید! 90 دقیقه بین دو تیم جنگ است، اما پس از پایان بازی، مربیان و بازیکنان دو تیم و همچنین داوران با هم دست می‌دهند. این اتفاقات مفهوم دارند. ورزش عامل انتقال پیام دوستی است و نمی‌دانم چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. وقتی جوانان مردم عکس‌های خود را به من می‌فرستند، اذیت می‌شوم. 

وی در مورد صحبت‌های محمودی سرپرست تیم خونه‌به‌خونه که عکس‌های منتشر شده در درگیری هواداران دو تیم را ساختگی دانست و همچنین صحبت‌های قاسم حسن‌زاده اظهار داشت: محمودی در فضایی نیست که بخواهد در این خصوص صحبتی کند و می‌تواند هر چه می‌خواهد بگوید. حسن‌زاده اما فرد محترمی است و یک تیم باشگاهی اداره می‌کند. او بازیکنان جوانی را پرورش می‌دهد. حسن‌زاده برای تیم خود و بازیکنان دارد هزینه می‌کند و استان مازندران و فدراسیون فوتبال باید از او تقدیر کند. باید بدانیم گذشت زمانی که عکس درست می‌کردیم و کسی نمی‌فهمید.

مالک باشگاه نساجی در ادامه افزود: اصلاً چرا باید فضایی برای تقلب ایجاد شود؟ باید جلوی این اتفاقات و درگیری‌ها گرفته شود. فوتبال یعنی اینکه دو تیم با همدیگر بجنگند و بعد از بازی با هم دست بدهند. فوتبال همان 90 دقیقه و وقت اضافه است. همانطور که ما در دقیقه 4+90 گل خوردیم.
نظر تایید شده:23

نظر تایید نشده:2

نظر در صف:0


رضا 7 5 يکشنبه 22 بهمن 1396-12:52

آقای مهندس صنیعی فر یک پیشنها براتون دارم نساجی رو از لیگ 1 ببرید کنار بفرستینش لیگ 2 شاید از اونجا اول بشید بیاید لیگ 1 لااقل بعد 24سال یکبار طرفداراش طعم صعود رو بچشن.درضمن بد بازی کردن تیمتون و ضعف فنی آقای مهابادی رو که خود قائمشهریها هم واقفن بهشرو به مسئولین ربط ندین در اینکه مسئولین استانی ضعیفن شکی نیست اما قبول کنید تیم نساجی هم بد بازی میکنه در ضمن شما میگید تو این زمین اونوقت خونه به خونه ازنظر پشما قشنگ بازی نکرد؟پس حتما فکر پروژه های برج سازی خودتون بودید تا دیدن بازی پاسخ

سیاوش 4 1 يکشنبه 22 بهمن 1396-17:00

باز هم از هوادارای تیم محبوب نساجی مازندران میخوام لازم نیست جواب هر حرفی رو بنویسن؛
به احترام بزرگی نساجی، و برای آرامش نساجی مازندران، فقط تیم محبوب خودمان رو تشویق کنیم و بس.

سیاوش 4 1 يکشنبه 22 بهمن 1396-16:59

آقا رضا، احتراما یه سوال داشتم: تیمتون ججوری از لیگ 2 (دو) اومد لیگ 1(یک) ؟؟؟؟؟

2 3 يکشنبه 22 بهمن 1396-15:41

نوچه های کدخدای امیرکلایی بابل خخخخخخ

3 4 يکشنبه 22 بهمن 1396-13:45

شما یه کدخدا دارید تو بابل براتون کافیه..چکار به تیم محبوب ومردمی نساجی داری.هوادار نساجی به مدیر تیمش نه کدخدا اطمینان داره.اگه کدخدای شما دستور درگیری نمیداد شعبان بی مخاش هوادار نساجی رو نمیزدن به والله بهتون تبریک هم میگفتیم فوتباله یسرش برده یسرش باخت ولی یعنی چی چارتا لیدر چاقو کش بیافتن دنبال 4تا بچه عاشق فوتبال باچاقو وقمه بزننشون این رفتلر کجاش انسانیه.50ساله نساجی فوتبال بازی میکنه خیلی از بازیهاشو باخته.اصلا اهمیت نداره بره لیگ برتر یا نره واقعا مهم نیست ولی ناداوری وبازی غیرمنصفانه وبعدش شرارت کدخدای شماواقعا ناراحت کننده است تو که بقول خودت 20ساله فوتبال میبینی اگه منطقی هستی این رفتار زیبنده مردم بابله؟؟ منکه فکر میکنم کدخدای شما داره آبروی مازنیها رو به حراج میذاره....

5 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-13:43

لیگ دو رو خوب اومدی😅😅😅🤔

دقيقه ٩٤ 10 4 يکشنبه 22 بهمن 1396-14:20

آقاي صنيعي ؛ خواهشا شما ديگه از اين حرف ها نزنيد . .
همه ديگه شما و اون پرهام رو ميشناسند . .
مردم ميدونند چرا اومديد نساجي و دنبال چه منافع شخصي هستيد . .
قضيه اخراج مهدي پاشازاده كه محبوب همه ي هواداراي قايمشهري بود و داشت فوقالعاده نتيجه ميگرفت و پروسه بازگشت محمد عباسزاده رو همه ميدونند . .
ديگه بسه سيا نمايي و بازي دادن افكار هواداراتون . .
در ضمن شما مثل اينكه درگيري و برخورد هاي بازي رفت رو فراموش كرديد ؟ فراموش كرديد اتوبوس هواداراي شيرهاي مازندران جاي اومدن به بابل ، سر از ساري و جويبار دراوبرد ؟؟؟
اون موقع شما و امثال شما كجا بودند ؟
هواداراي خونه به خونه اذيت بشند اشكالي نداره ، هواداراي قايمشهري اذيت بشند غير انساني و زشته ، آره ؟!!
ما به مالك پولدارمون حاج قاسم حسن زاده ميباليم و محبوب همه ي خونه به خونه چي هاست . .
در ضمن خواهشأ دقيقه ٩٤ يادتون نره 🙏🙏 پاسخ

سیاوش 3 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-17:07

یادمونه:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛
ممنون از یادآوری!

شيرهاي مازندران 8 3 يکشنبه 22 بهمن 1396-14:42

آقاي بي نام كه مدام كد خدا ، كد خدا ميكني . .
آره داداش ، حاج قاسم كد خداي بابله . . ما هم كدخدامون رو از ته قلب دوس داريم و بهش افتخار ميكنيم . .
ميدوني چيه داداش ؛ كد خداي ما حداقل همشهري خود ماست و مال همين شهر و دياره ، ولي كدخدايان شما ( صنيعي فر و پرهام ) چي ؟!! از يه شهر و استان ديگه بلند شدند اومدند قايمشهر شدند كدخداي قايمشهر و همه ي شما هواداراي نساجي كبير!! رو دارند بازي ميدند . .
دم كدخداي خودمون گرم كه حداقل رگ و خونش مال همين شهره . .
اصلا از اين به بعد ميخوايم بگيم ؛ كد خداي محبوب حاج قاسم حسن زاده . .
كدخدايان غير بومي قايمشهر پاسخگو باشند دليل اخراج مهدي پاشا و بازگشت عباسزاده چي بود ؟ چرا واسه هوادارتون شفاف سازي نميكنيد ؟!!
پاسخ

کدخدای بابل 1 0 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:06

صدهزارتا لایک داری...کدخدای سازه فروش..خخخخخخ

کدخدای بابل 1 0 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:06

صدهزارتا لایک داری...کدخدای سازه فروش..خخخخخخ

2 1 دوشنبه 23 بهمن 1396-01:32

کدخدای شماسازه فروشه بابلی نیست خخخخخ

# ٩٤ - ماندگار # 7 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-16:28

شمارش اعداد يك قايمشهري بعد از باخت دقيقه ٩٤ ؛
هشتاد و نه - نود - نود و يك - نود و دو - نود و سه - خدا لعنت كنه روح الله باقري رو - نود و پنج - نود و شش و الي آخر . .
پاسخ

2 3 يکشنبه 22 بهمن 1396-18:12

به مغزت بیشتر فشار نیار ...تو چی حالیته که اعداد چی هست وبرای چی بوجود اومدن وفلسفه اعداد چیه..کل مغزت همینه...واقعا که خدا در وتخته رو باهم جور کرده مالکش که مغز فندقی باشه خوب معلومه تو هوادارش چی میشی....

سیاوش 3 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-17:41


به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛
ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هشتاد و نه - نود - نود و يك - نود و دو - نود و سه - فریبرز گرامی - نود و پنج - نود و شش و الي آخر . .

ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضا 7 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-18:05

ما کتمان ننیکنیم چیزی رد تیممون با خرید امتیاز بهمن شیراز اوند لیگ 1 اما شما دن از ریشه وقدمت میزنید اما همین تیم تو این 3سال تو حدول همیشه سرورتون بوده شما شدین فسیل لیگ 1 در ضمن خوته به خونه از لیگ محلات وامیرکلا شروع کردش شما که دن از ریشه نیزنید نساجی مال تهرانه که تمام تمریناتش تو تهرانه که.آقای آقا سیاوش بودم بودم وبودیم بودیم رو ولش کن الان چی هستین؟24سال تو لیگ 1موندن خیلی دردناکه بخدا .نساجی تو این 21سال طرفداراش دم از ریشه نمیزدن اما تا خوته به خوته اوند از حسادت دارن میترکن هی ریشه ریشه میکنن.نترکید خواهشا .با صنعت ساری هم همین مشکلات رو داشتین. پاسخ

دقيقه ٩٤ 7 3 يکشنبه 22 بهمن 1396-20:07

بابا جان يه بازي بود تموم شد و به تاريخ پيوست . .
انقد بي جنبه بازي در نميارند كه . .
البته حق داريد ، دقيقه ٩٤ باختن خيلي ميسوزونه 😀
حالا ايشاالله اگه ساله بعد ما تو ليگ يك بوديم و ليگ برتري نشده بوديم جبران كنيد 😀
ما ميريم فينال جام حذفي و به افتخار آفرينيمون ادامه ميديم و شما هم ميتونيد دم از قدمت بزنيد 😀😀 پاسخ

شيرهاي مازندران 6 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-20:32

چجوري ٢٤ سال تو ليگ مونديد شما ؟!
مگه ميشه ، مگه داريم ؟!!
بريد جاي زدن حرف هاي پوچ و تو خالي ببينيد مشكل شما كجاست كه حتي تا نزديكي هاي رفتن به ليگ برتر هم نرفتيد . .
فقط بلديد بگيد ما قدمت داريم !
بابا قدمت كيلويي چنده ؟ افتخار چي داريد ؟ نكنه ٢٤ سال تو ليگ يك موندن افتخاره ؟!!
تيم هايي مثل ملوان و سپيدرود هم قدمت دارند ، ولي افتخارات اونها كجا و شما كجا ؟!!
ايشاالله ما با رفتن به فينال جام حذفي تمام افتخارات نداشته شما رو جبران ميكنيم و پرچم مازندران رو ميبريم بالا . .
هرچند كه نيمه نهايي جام حذفي هم افتخار كمي نيست پاسخ

حسين ٠١١١ 4 3 دوشنبه 23 بهمن 1396-01:25

با مهدي پاشازاده ، با محمود خان فكري ، با يحي گل محمدي ، با نادر خان دست نشان ، با مسگر ساروي و . . راهي ليگ برتريم . . و اين رشته سرِ دراز دارد !!!!!!!!!
و ناگهان ٢٤ سالِ تو ليگ يك فسيل شديم و هر سال فسيل تر ميشيم !!!!
پاسخ

سیدکمیل موسوی 2 3 دوشنبه 23 بهمن 1396-01:41

خوب شد این بابلیا رفتن فینال حداقل تا 20سال دیگه همین حرفو میزنن اقا رضا میشه توضیح بدی تیمتون چجوری اومد لیگ 1😂😂😂😂 پاسخ

رضا 3 1 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:01

من هم اگه تیمم از تیمی که به قول شما قائمشهریها امتیاز تیم لیگ 1 رو خریده باشه و 3سال الان تو جدول زیرش باشم و آخرش بعد هرسال زیر خونه به خونه بودن😂😂😂 دم از ریشه وقدمت میزنید و 24 سال تو لیگ 1فسیل بشم و بدتر از این هم دقیقه 94 روح الله باقری آتیششون بزنه که تا 1هفته خواب وخوراک نداشته باشن آتیش میگیرم و هی دم از قدمت وریشه میزنم .قبلا هم کفتم شما فقط 6سال دیگه دووم بیارید تو لیگ1 بخدا بهتون قول میدم به ازای هر ده سال 1ستاره فدراسیون بهتون بده پرافتخارترین تیم و ریشه دار ترین تیم لیگ 1 از نظر عقب موندگی بشید.پس به افتخار تیم ریشه دار وفسیل لیگ1👏👏👏👏😂😂😂😂

دقيقه ٩٤ 6 1 دوشنبه 23 بهمن 1396-10:57

رفتن جزء ٤ تيم برتر جام حذفي و احتمالا فينال جام حذفي افتخارِ كميه ؟!!!
شما كه هيچ افتخاري جز ٢٤ سال تو ليگ يك موندن نداريد ، خدا رو بنده نيستيد . . واي به روزي كه بريد جزو ٤ تيم برتر جام حذفي و فينال . .
مثل كبك سرتون رو كرديد تو برف و از هيچي خبر نداريد . .
يا خبر نداريد ، يا داريد و خودتون رو زديد به بي خبري . .
نمونش اخراج مهدي پاشازاده و اومدن مهابادي و بازگشت عباسزاده

نديم 3 2 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:09

بابلي ها خواهشأ اين قايمشهر رو بيخيال شيد . .
همه باهم بايد به فكر بازي سه شنبه مقابل نفت مسجد سليمان باشيم كه ايشاالله با برتري شيرهاي مازندران همراه باشه و يك گام ديگه به ليگ برتر نزديك شيم . . ولش كنيد قايمشهر رو پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد