دل گویه های بازیکن استقلال ساری در گفتگو با مازندلیگ:

بازیکن تیم استقلال ساری در گفتگو با مازندلیگ سفره دلش را باز کر و از بی توجهی مسئولان ورزشی و سیاسی ساری به شدت گله مند است.
پگاه فرزانه:هنوز یک ریال دریافتی نداشته ایم/مسئولین این شهر کجا هستند؟/با دست خالی می جنگیم

پگاه فرزانه درباره شرایط تیم استقلال ساری در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ، اظهار داشت: متاسفانه تیم اصلا اوضاع خوبی ندارد و  فقط بازیکن های نوشهری در تیم ماندند یعنی نیم فصل دوم را با نوشهری ها شروع کردیم در واقع می توانم بگویم استقلال نوشهر است تا استقلال ساری.از شروع فصل تا الان که چهار تا بازی به پایان بازی ها مانده یک هزار تومنی هم دریافتی نداشته ایم ولی با این حال ماندیم و ادامه دادیم تا تنها سهمیه مازندران حفظ شود.ما اصلا هیچ تمرینی  نداریم و سالن سید رسول حسینی  که مسابقات ما در آن برگزار می شود خودمان به عنوان مهمان هستیم! و اصلا در سید رسول تمرین نمی کنیم و بهتر است بگویم کلا هیچ تمرینی نمی کنیم مگر  اینکه ما دو سه تا بازیکن خودمان تمرینات انفرادی داشته باشیم.

 

 

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم با توجه به شرایط بدی که داریم به نظرم نتایج خوبی گرفتیم.ما در نیم فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم ولی الان که فقط ۴ نفر هستیم و بازی ها را ادامه می دهیم به نظرم خوب کار کردیم. پردیس فرزانه، نسرین قمی.مریم باقری، مطهره مصطفایی و الناز عبداللهی  به همراه من،  تنها بازیکنایی هستیم که باقی ماندیم با اینکه هیچ حمایتی از ما نمی شود.خواهر خودم(پردیس فرزانه)  با دست شکسته  بازی می کند و هنوز هم دستش خوب نشده و با این حال برای اینکه بچها را تنها نگذارد گچ دستش را باز کرده و در بازی ها شرکت می کند.

 

 

فرزانه تصریح کرد: ما با شرایط سخت به شهرهای دور و نزدیک می رویم و بازی هارو ادامه می دهیم و با این وضعیتی که داریم بازی های خوبی به نمایش می گذاریم.در تمرینات فقط من هستم و خاهرم و با یک دروازبان.اصلا کسی سر تمرین نیست.مریم باقری که مصدوم است، نسرین قمی که برای بازی ها  در ساری حاضر می شود و  گاهی اوقات میتواند در تمرینات شرکت کند

 

 

وی در مورد بازی با نفت نوین تهران که با شکست سنگین استقلال همراه بود،  گفت: ما همه در نوشهر بودیم و یک روز مانده به بازی به ساری رفتیم و اصلا تمرینی نداشتیم. ما به خاطر برف و باران چند روز در شیراز به اجبار ماندگار شدیم و خستگی امان ما را بریده بود و خستگی شیراز هنوز در تن ما بازیکنان است.ما سه روز در شیراز ماندیم  و سه تا بازیکن تیم ما چون زمینی راهی ساری شده بودند در برف گیر کردند و ما چند بازیکن هم چون پروازها کنسل شده بود در فرودگاه ماندیم و در بازی با نفت با خستگی زیاد به میدان رفتیم.

 

 

 وی در مورد آسیب دیدگی خود در بازی با نماینده شیراز گفت: بازی با شیراز فقط مصدوم شدیم و من با آمبولانس راهی بیمارستان شدم.در بازی با شیراز تا آخرین نفس هایی که داشتیم مقاومت کردیم.شیرازی ها چهارتا چهارتا تعویض می شدند و نیروهای تازه نفس وارد زمین می شد ولی ما با داشته هایی که داشتیم تا آخرین لحظه تلاش کردیم. یکی از بازیکن های شیراز با آرنج به استخون بازوی من ضربه زد، ضربش آنقدر محکم بود ک خود داور بازی را قطع کرد و به من اجازه بازی نداد چون من میخواستم بازی کنم و وقتی من خارج شدم هیچ کس رو نیکمت نبود جز سرپرست که تیم را کوچ می کرد.

 

 

فرزانه ادامه داد: ما اوضاع بدی داریم در شیراز وقتی مصدوم شدم برای بچها گریه کردم  صحنه دردناکی بود. درشیراز چون می دانستند ما بازیکن نداریم فقط بدنی کار کردن حتی دست خواهرم که مصدوم بود از روی عمد با اون برخورد کردند و مصدومیتش شدت یافت. ما بچها به خاطر حیثیت و آبروی استان ادامه دادیم و تا لحظه اخر جنگیدیم.

 

 

بازیکن استقلال با بیان اینکه کار سختی مقابل تیم صدرنشین خواهند داشت، تصریح کرد:  بازی سختی با آبادان داریم و فکر کنم قهرمان این فصل از رقابت های لیگ شوند.تمام بازیکنانش حتی سکو نشین این تیم  همه ملی پوش هستند. فرزانه توسلی بهتر دروازبان  آسیا هم در این تیم حضور دارد و سرمربی این تیم هم مربی تیم ملی است .آبادان تیمی است  که به زنجان ۳۳ تا  گل زده و ما با اینکه بازیکن نداریم و همین چند نفر هستیم باید حواسمان باشه که زیاد گل نخوریم(باخنده).ما تمام تلاش خودمون رو می کنیم که نمایش خوبی جلوی مربی تیم ملی خانم جدیدی داسته باشیم.

 

 

فرزانه اضافه کرد:ما همین چند نفری که در تیم ماندیم انگیزه بسیار زیادی داریم برای اینکه توانایی های خودمان را به نمایش بزاری.شما از هر کسی که در بازی های ما حاضر می شود سوال کنید به شما خواهند گفت که  این چند بازیکن  چقدر خوب و جنگنده بازی می کنند. ما در مشهد با سه نفر هیچ گلی نخوردیم، خود مشهدی ها  کلافه شدند که چرا نمیتوانند دروازه ما را باز کنند. بعد سوت پایان واقعا دیگر توانی نداشتیم از زمین  بلند شویم .ما در بازی رفت با مشهد  بازیکن روی نیمکت و سکو داشتیم و ۶ تا خوردیم ولی در مشهد سه نفره مقابله کردیم و سه بر یک باختیم و این نکته رو هم بگویم که یکی از گل های خورده ما گل به خودی بود.

 

 

بازیکن پرتلاش تیم استقلال با بیان اینکه وضعیت استقلال اسفناک است، ادامه داد: وضعیتی که فصل قبل در بازرگانی نوشهر داشتیم  اصلا قابل مقابسه با ساری نیست، مسئولین نوشهر واقعا  حمایت میکردند.ما در نوشهر یک خانواده بودیم انتظار پول از مربی نداشتیم همه با جان و دل بازی میکردیم همانطور که در ساری داریم بازی می کنیم در نوشهر فصل قبل شرایط خوب بود ، همانطور که ساری شرایط  فوق العاده ای داشت. ما آمدیم ساری به هوای فصل قبل ساری ولی واقعا شرایط این فصل بسیار بد است.

 

 

وی گفت: تیم زنجان قعرنشین لیگ برتر است و  در هر بازی با نتایج پرگل بازی ها را واگذار می کند ولی یک اسپانسر قوی آمده  و سه تا بازیکن تاپ لیگ برتری جذب کردند.تیم ته جدول اسپانسر دارد آنوقت ما که ته جدول نیستیم و نماینده مرکز استان هستیم کسی نیست حمایت کند؟ اینجا بازیکن مصدوم با هزینه شخصی خودش را درمان می کند  سرپرست ما واقعا زحمت می کشد و پیش شهردار  و خیلی از مسئولان شهر رفته ولی متاسفته هیچ کمکی نمیکنند. نیدانم چرا از ورزش این شهر حمایت نمیکنند.قطعا اگر  حمایت میکردند بدون شک جز پنج تیم اول جدول بودیم.

 

 

فرزانه در پاسخ به این سوال چند درصد از قرارداد خود را گرفته اید گفت: تا این هفته از رقابت های لیگ هیچ دریافتی نداشته ایم و کاملا رایگان برای تنها نماینده مازندران بازی می کنیم . ما بدون دریافت حتی یک هزار تومنی پای تیم  ایستاده یم تا سهمیه استان حفط شود.ولی بعضی از بازیکن های تیم دریافتی نداشتند و از تیم رفتندولی این که بازیکن اواسط نیم دوم تیم رو ترک کنند و پشت تیم خالی شود به نظرم کار درستی نبود.ما چند بازیکن تمام تلاش خودمان را می کنیم تا استقلال همانند بازرگانی نوشهر ساری منحل نشود ولی دریغ از ذره ای توجه و حمایت از جانب مسئولان ساری و مازندران.

 

 

وی در رابطه با داوری های این فصل از رقابت های لیگ گفت:  سطح داوری امسال واقعا پایین است و به شدت  از داوری ها ضربه خوردیم .بازی با نفت نوین از پنج گل ۴ تا گل را داور تقدیم حریف کرد.متاسفانه در اقدامی عجیب داور تهرانی در بازی با نفت قصاوت ما را عهده دار و تمام سوت ها به نفع همشهری های خودش زده شد.دست به بازیکن های تهران می زدیم خطای ما اعلام می شد.اینقدر ما را  زدند که حد و حساب نداشت.داور باید بی طرف باشد ولی هر دو داور تهرانی بودند  و به نفع نفت سوت زدند.

 

 

فرزانه تصریح کرد: در چهار سالی که در نوشهر بودم همچین ناداوری هایی ندیدم.بازی با حفاری در اهواز موقعیت ۱۰۰ درصد گل را از ما گرفتند. بازی با سیرجان موفق به گلزنی شدم  ولی لحظاتی بعد بی دلیل اخراج شدم و بازی با مس که تیم به من نیاز داشت محروم شدم.

 

 

پگاه فرزانه در مورد کیفیت لیگ این فصل گفت : سطح مسابقات بسیار بالا است. بازی ها غیر قابل پیش بینی است و یک سری تیم ها بعضی بازی هارو برنده می شوند که ما باورمان هم نمی شود.امسال شرایط به گونه ای است  که حتی تیم سوم هم می تواند قهرمان شود چون تیم ها به هم نزدیک  هستند و  فشردگی در جدول زیاد است‌.

 

 

 

وی در رابطه با عملکرد خود در این فصل از رقابت ها گفت: مربیان و تمام کسایی که بازی من را دیدند از عملکردم راضی هستن و من تمام سعی تلاش خودم را کردم تا عملکرد خوبی داشته باشم. از خودم راضی هستم و  خوب کار کردم .بازی با نفت هم چند توپ را از دروازه بیرون کشیدم(با خنده)

 

 

 پگاه فرزانه در پایان خاطر نشان کرد: ما در استان مازندران ورزشکاران با استعدادی زیادی داریم که در تیم های مختلفی بازی می کنند حتی می توانند لژیونر هم شوند. تنها استانی که قدر ورزشکارای خود را نمی داند  مازندران است.متاسفانه مسئولین به فکر ورزشکارای استان  نیستند و  ما فکر می کردیم با حضور در  ساری شرایط بهتر می شود ولی واقعا اینطور نبود.به نظرم مرکز استان خیلی شرایطش بدتر از جاهای دیگر است. امیدوارم مسئولان ساری از  همین چند بازیکنی که هستند در تیم استقلال حمایت کنند.بدون شک و تردید اگر  مازندران یک اسپانسر خوب داشت و  همه بازیکنان های مازنی را در تیم جمع می کرد قطعا قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان می شدیم .


گفتگو:حسن صالحی

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد