سرمربی تیم فوتبال شهدا بابلسر گفت: اگر مشکلات حل شود، فصل آینده با ۱۰ امتیاز اختلاف تیمم را قهرمان می کنم
صابر میرقربانی : اگر مشکلات مالی نداشتیم صعود میکردیم
به گزارش مازندلیگ، تیم شهدا بابلسر این هفته باید به مصاف شهرداری ارومیه برود. صابر میرقربانی، سرمربی تیم شهدا بابلسر در مورد شرایط تیمش به خبرنگار دی اسپورت گفت: تیم ما در نیم فصل نخست بسیار شرایط خوبی داشت و همواره جزو سه تیم نخست جدول رده بندی بود و فوتبال بسیار زیبایی بازی می کرد تا اینکه مشکلات تیم با خلف وعده مدیران باشگاه آغاز شد. به هر حال بازیکنان هم خواسته به حقی داشتند و این بی توجهی ها موجب شد تا هفت نفر از بازیکنان اصلی من از تیم جدا شدند و به تیم هایی که از نظر مالی وضعیت بهتری داشتند رفتند.
میرقربانی ادامه داد: پرسپولیس در حال حاضر بهترین فوتبال را در ایران بازی می کند، من یک سوالی دارم، آیا اگر تنها سه بازیکن اصلی این تیم را از برانکو بگیرید، پرسپولیس دیگر می تواند به این خوبی و زیبایی بازی کند و نتیجه بگیرد؟ حالا ببینید من هفت بازیکن اصلی خودم را از دست دادم و تیمم ساختارش را از دست داده است. در مسابقات تنها با ۱۳ بازیکن در زمین حاضر می شویم و این وضعیت تیمی است که می توانست در پایان فصل جشن صعود بگیرد. 
سرمربی تیم شهدا بابلسر افزود: از ابتدای فصل تنها قولی که دادم حفظ تیم در لیگ دو بود ولی به جرات می توانم بگویم که اگر مشکلات مالی گریبانگیر تیم ما نمی شد، شک نکنید که به عنوان تیم اول از گروه مان صعود می کردیم ولی حالا هم با وجود رفتن هفت بازیکن و عدم جایگزین شدن بازیکن به جای آنها، تمام تلاش مان را می کنیم تا در این چهار هفته باقی مانده شرایط را به سمتی ببریم که امتیاز لیگ دویی بابلسر را حفظ کنیم.
میرقربانی با بیان اینکه شاید اگر بتوانیم از چهار بازی که باقی مانده ۱۲ امتیاز بگیریم به مرحله بعد صعود کنیم ادامه داد: به عنوان سرمربی این تیم اعتراف می کنم که با رفتن هفت بازیکن، تیم ما دیگر آن قدرت نیم فصل نخست را ندارد و تنها می توانیم تلاش کنیم که نتایجی در شان شهر بابلسر کسب کنیم.
 سرمربی شهدا بابلسر در پایان گفت: امیدوارم در این چهار بازی نتایجی بگیریم که سهمیه لیگ دویی بابلسر حفظ شود و انشاله مسوولین شرایطی را به وجود بیاورند که این تیم سال آینده مشکلی نداشته باشد. من قول می دهم اگر شرایط تیمی و باشگاهی ما مهیا شود، تیم شهدا بابلسر را در فصل آینده با ۱۰ امتیاز اختلاف، قهرمان کنم و به لیگ یک صعود کنیم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد