تیم فوتسال استقلال ساری در ادامه ناکامی های این فصل خود در مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور در دربی شمالی ها در دیداری خانگی به میهمان رشتی خود باخت.
لیگ برتر فوتسال بانوان/ شکست استقلال ساری مقابل شهرداری رشت در دربی شمال ایران

به گزارش مازندلیگ، تیم های استقلال ساری و شهرداری رشت در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور روز دوشنبه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میهمان با نتیجه نزدیک 4بر 3 تیم بحران زده استقلال ساری را شکست داد و از جمع تیم های انتهای جدولی فاصله گرفت.


شاگردان نجمه مسلمی در تیم استقلال ساری که درنیم فصل دوم این مسابقات همچنان درحسرت پیروزی هستند، با وجود ارائه بازی قابل قبول ومیل به پیروزی، نیمه نخست را برابر میهمان مدعی خود به تساوی 2 بر2 دست یافتند.
بازیکنان جوان تیم استقلال ساری در نیمه دوم این دیدار نیز بهتر از میهمان رشتی خود ظاهر شدند، اما به علت بی دقتی در مدیریت بازی و نزدن ضربات هدفداربه سمت دروازه تیم رشت، درنهایت نتیجه را در روزی که شایسته پیروزی خانگی بودند، 4 بر3 باختند تا تیره روزی های نماینده مازندران ادامه دار شود.
تیم شهرداری رشت هم با کسب 3 امتیاز ارزشمند برابر استقلال ساری 16 امتیازی شد وبه رده نهم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.

استقلال ساری با قبول دوازدهمین شکست این فصل خود، همچنان با کسب 7 امتیاز درمکان یازدهم جدول 12 تیمی این رقابت ها باقی ماند.

تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد