کاپیتان تیم ساری 21 معتقد است در دربی دور رفت در آمل هم  فحاشی های تندی به هواداران ساروی شده بود.
محمد غلامی: در آمل هم به هواداران ما فحاشی شده بود/ مسئولان ساری خود را به بی خیالی نزنند

محمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ، در مورد بازی ساری ۲۱ با کاله مازندران اظهار داشت: هواداران وضعیت تیم ما را می دانند هفت بازیکن از تیم جدا شدند و با شرایط بدی که تیم ما از لحاظ مالی دارد با تمام توان در مقابل کاله به میدان رفتیم. کاله تیم خوبی است و از مهره های خوبی سود می برد، بچهای تیم تمام سعی و تلاش خود را کردند ولی متاسفانه با بدشانشی بازی را واگذار کردیم. همانطور که همه شاهد بودند هیچ کدوم از بازیکنان ما در جدال با کاله کم نگذاشتند و این آخرین رمق های تیم ما بود.


 

وی ادامه داد: تیم ما از کمبود بازیکن رنج می برد ما حتی در تمرینات بازیکن نداریم که در مقابلش تمرین کنیم.فقط هفت بازیکن در تیم داریم و بقیه از جوانان شهر هستند تا تعدادمان به ۱۴ نفر برسد تا در بازی ها شرکت کنیم.ما در تمرینات واقعا بازیکنی نداریم که بتوانیم روی یکدیگر فشار وارد کنیم. ما از حداقل ها هم محروم هستیم.الان شرایط بازی هم طوری است که هر هفته دوبازی برگزار می شود و وقتی برای تمرین هم نداریم.

 

 

 

کاپیتان ساری ۲۱ در مورد اتفاقات و حواشی بعد بازی با کاله تصریح کرد:قبل هر چیز باید بگویم کار برادرم اشتباه بوده که وارد زمین شده؛رضا صفایی با برادرم رابطه صمیمانه ای دارد و هنگامی که صفایی در نیم فصل اول پیش ما بود همیشه با هم رابطه نزدیک و صمیمانه ای داشتند.متاسفانه بعد بازی رضا صفایی با برادرم درگیر شد و این طور که شنیدم صفایی به برادرم فحاشی کرده است من هم صد در صد نمی دانم فحش داده یا نه؛ صفایی از دوستان من است و نان و نمک هم را خوردیم.یک درگیری بین این دو رخ می دهد و من اصلا در جریان این اتفاق نبودم و خبر نداشتم و هیچ نقشی در درگیری نداشتم حتی بازیکنان کاله هم می توانند در این مورد شهادت دهند.

 


وی گفت: یک لحظه دیدم کنار نیکمت ازدحام شده و برادرم را در آن شلوغی دیدم که من با کمک ماموران نیرو انتطامی آن ها را از هم جدا کردیم و تیم کاله راهی رختکن شد.چیز خاصی هم نبودش که زیاد بزرگش کردند و اینکه می گویند ما سه بازی پشت هم کاله را بردیم و این بازی را باختیم این اتفاقات رخ داده چنین چیزی اصلا درست نیست.ورزش همین است، بازیکنان کاله از رفقای ما هستن و من خودم چندین سال در آمل بازی کردم از بازیکن تا مربی همه دوستای ما هستند.

 

 

وی در مورد حواشی ایجاد شده روی سکوها و قطع ۴۰ دقیقه ای این دیدار در ست سوم گفت:قانون این است که تماشاچی فحاشی نکند و با هماهنگی که ناظر با داور انجام می دهد، داور میتواند بازی را قطع کند و خودم دو سه بار با تماشاگران صحبت کردم و آن ها را به آرامش دعوت کردم. داور و ناظر بازی حتی اول بازی و وسط بازی از من خواست که با تماشاگران صحبت کنم تا جو بازی آرام شود که با توجه به اتفاقات دربی دور رفت کنترل سالن کار بسیار سختی بود.با این حال بعد از شروع دوباره بازی از هواداران تشکر می کنم که مدیریت کردند و به فقط به تشویق تیم خود پرداختند.

 

 

این نکته را هم حتما باید بگویم که در بازی رفت در آمل آنجا هم فحاشی تندی به هواداران تیم ما صورت گرفت و نمی دانم چرا آنجا بازی توسط ناظر و داور قطع نشد.!! در آمل پس از فحاشی هواداران کاله بهروز عطایی از هواداران خواست که فحاشی نکنند در ساری هم بهزاد محمودی به سمت تماشاگران رفت و از آن ها خواهش کرد که فحاشی نکنند و انصافا هم بعد قطع بازی هواداران هیچ فحشی تا انتهای بازی ندادند.

 

 


غلامی در مورد وضعیت مالی باشگاه ساری ۲۱ و میزان دریافتی بازیکنان گفت: خودم تا امروز یک هزار تومانی نگرفتم و حتی می توانید با مدیر عامل باشگاه هم در موردش صحبت کنید و می تواند شهادت بدهد که هیچ مبلغی دریافتی نداشته ام. بقیه بازیکنان ۶ درصد از قرار داد های خود را گرفتند.اکبری رییس هیات والیبال ساری لطف کردند دو هزار متر زمین تا پایان اردیبهشت97 در رهن این بچها قرار داد و صورت جلسه کردند و بازیکنان تیم هم امضا کردند اگر تا تاریخ ذکر شده پولی در اختیار بچها قرار داده نشود به ازای قرار داد بازیکنان این زمین در اختیار تیم قرار خواهد گرفت. این دو هزار متر چهل درصد قرار داد بچهای تیم است.

 

 

 

وی در مورد بازی آینده ساری۲۱ مقابل سایپا تهران خاطر نشان کرد: سایپا تیم خیلی خوبی است و از بازیکنان ملی پوش بهره می برد و به معنای واقعی یک باشگاه حرفه ای است که از کادر فنی خوبی هم سود می برد ولی ما اکنون با وضعیتی که داریم در تیم بودن خودمان هم ماندیم.نتیجه این دیدار را نمی توان پیش بینی کرد ما زحمات خود را خواهم کشید ولی کار بسیار سختی مقابل سایپا خواهیم شدتیمی که موفق به شکست دادن بانک سرمایه و پیکان شده است.امیدوارم با حمایت هواداران متصب خود دست پر از میدان خارج شویم.

 


وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به وضعیت مالی بد تیم آیا سهمیه ساری در لیگ برتر حفظ خواهد شد، گفت: ما از بازی های پیش روی خود باید دو بازی را ببریم تا صاحب ۶ برد شویم و به بازی های رقبای خود هم نگاه کنیم که تیم هایی نظیر شهرداری ارومیه که ۵ برد و شمش هم ۶ برد در کارنامه دارند چه نتایجی خواهند گرفت. با توجه به وضعیت جدول کار بسیار دشواری خواهیم داشت.قطعا بازیکنان تیم به خاطر آبروی خودشان هم شده با تمام وجود بازی می کنند و خیال همه هواداران از این جهت راحت باشد که هیچ گونه کم کاری بازیکنان رخ نداده و نخواهد داد و به خاطر این هواداران با وجود مشکلات شدید مالی که با آن مواجه هستیم تا لحظه آخر برای موفقیت تیم تلاش خواهیم کرد.

 

 


کاپیتان تیم بحران زده ساری ۲۱ در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولی از ساری پیگیر مشکلات تیم شما است گفت: تنها کسی که از مسولان ورزشی و سیاسی این شهر فقط در تمرینات ما حضور یافت دلیری ریاست اداره ورزش و جوانان ساری بود و لطف کردند برای تمرینات سالن در اختیار ما قرارد دادند. در بازی رفت که کاله را در آمل شکست دادیم زلیکانی عضو شورای شهر فقط ۱۰ میلیون به تیم کمک کرد، در آن زمان تعداد بازیکنان تیم ما حدود ۲۰ نفر بود و نفری ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان به ما رسید. بعد آن ما دیگر هیچ پولی ندیدیم.

 

محمد غلامی در پایان خاطر نشان کرد: از همه هواداران با تعصب تیم تشکر می کنم واقعا زحمت می کشند و تحت هر شرایطی تیم را تنها نمی گذارند و حامی ما هستند و متاسقانه جوابگوی لطف و محبتشان نیستیم با نتایج ضعیفی که کسب کردیم .این را هم هواداران باید قبول کنند که ظرفیت تیم ما همین است.از مسئولاناین شهر هم خواهش می کنم به این تیم کمک کنند و خودشان را به خیالی نزنند.این تیم شهرشان است و در این هفته ها که تیم نیاز شدیدی به حمایت دارد پشت تیم باشند تا ان شالله سهمیه ساری در لیگ برتر حفظ شود.


گفتگو:حسن صالحی

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد