مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال تأکید کرد محمد عباس‌زاده سه اخطاره نیست و می‌تواند تیم خود را در هفته بیست‌و‌یکم لیگ دسته اول همراهی کند.
محمودزاده: محمد عباس‌زاده ۳ اخطاره نیست؛ کارت زرد بازیکنان در تیم جدید پاک می‌شود

به گزارش مازندلیگ، محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی که هفته گذشته از سایپا به تیم قائمشهری پیوست، در جریان مسابقات لیگ برتر با پیراهن سایپا دو کارت زرد مقابل تیم‌های استقلال و مشکی‌پوشان دریافت کرده بود. این مهاجم روز گذشته (یکشنبه) در جریان دیدار تیم‌های نساجی و آلومینیوم اراک پس از به ثمر رساندن گل برتری تیمش، پیراهن خود را درآورد و کارت زرد دریافت کرد. همین موضوع باعث به وجود آمدن شایعاتی شد که عباس‌زاده سه اخطاره شده است.

فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره اینکه آیا اخطارهای عباس‌زاده از سایپا به تیم نساجی انتقال داده می‌شود و این بازیکن از دیدار آینده تیمش محروم است یا خیر؟ اظهار داشت: به هیچ عنوان کارت زرد بازیکن از باشگاهی به باشگاه دیگر انتقال داده نمی‌شود، فقط محرومیت است که همراه بازیکن به تیم جدید منتقل می‌شود. به طور مثال اگر بازیکنی در تیم قبلی خود به دلیل دریافت کارت قرمز و یا حرکت ناشایست از سوی کمیته انضباطی محروم شده باشد، این محرومیت به تیم جدید انتقال خواهد یافت، در غیر اینصورت کارت زردهای بازیکن در تیم جدیدش پاک خواهد شد.

وی ادامه داد: این موضوع حوزه حقوقی دارد و نمی‌توان باشگاه جدید یک بازیکن را به خاطر باشگاه سابقش محروم کرد. اکنون هم محمد عباس‌زاده یک کارت زرد دارد و کارت‌های زرد زمان حضورش در سایپا به تیم جدید انتقال پیدا نمی‌کند.

«اگر در لیگ برتر هم یک بازیکن تیم خود را تغییر دهد، بازهم کارت زردها انتقال داده نمی‌شود؟» مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در پاسخ به این پرسش گفت: هیچ فرقی نمی‌کند بازیکن از چه سطحی به سطح دیگر برود، این قانون برای تمام لیگ‌ها یکسان است و کارت زرد به هیچ عنوان به تیم جدید انتقال داده نمی‌شود. 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد