• گروه مطلب:| رامسر| خبر| سایر|
  • کد مطلب:14944
  • زمان انتشار:يکشنبه 24 دی 1396-17:00
  • کاربر:

جلسه مشترک مسئولان انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با روسای کمیته های استان ها در محل فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار شد .
حضور مسئول کمیته کیک بوکسینگ واکو استان مازندران در جلسه مشترک واکو ایران
به گزارش مازندلیگ، جلسه مشترک مسئولان انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با روسای کمیته های استان ها در محل فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار شد .
لازم به ذکر است که در این نشست رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران، رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا)، نایب رئیس سازمان جهانی ، بهزاد کتیرایی دبیر انجمن واکو ایران و دیگر مسٔولان انجمن و مسئولان کمیته های واکو از ۲۵ استان کشور حضور داشتند.
که  فعالیت و عملکرد مسئولان کمیته های انجمن واکو ایران در استانها و همچنین تقویم ورزشی و رویدادهای برون مرزی درسال ۱۳۹۷ بررسی شد و رسما اعلام گردید.
ناصر نصیری,نایب رئیس کیک بوکسینگ واکو جهان اظهار داشت : در سایه همدلی و همسویی بیشتر  می توانیم در مسیر پیشرفت و ارتقاء رشته کیک بوکسینگ واکو حرکت کنیم .
رئیس انجمن واکو ایران در نشست با روسای کیک بوکسینگ واکو تاکید کرد : با توجه به تقویم ارائه شده تیم کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در این رویدادها حضور خواهد داشت و امیدواریم که همانند گذشته و در پرتو همدلی وتلاش مضاف بتوانیم پرچم ایران را به اهتزار دربیاوریم.
وی درخصوص مسابقات جام کشوری که به مناسبت دهه مبارک فجر در بهمن ماه به میزبانی استان تهران برگزار میشود اشاره کرد و گفت : امید است بتوانیم این رقابتها را با تعامل هیات انجمن های ورزشی استان تهران ، به نحو احسن برگزار کنیم .
بر اساس این گزارش , در جلسه فوق اوزان و استایل مسابقات بصورت نظر سنجی در بین مسولان کمیته ها و باتوجه نظرات متفاوت اکثر نمایندگان تصمیم گیری شد.
در بین اوزان تصمیم جمع بر این قرار شد که در ۱۲ وزن بزرگسالان در استایل (۶ وزن لوکیک و ۶ وزن فول کنتاکت) و دو وزن جوانان در استایل (لوکیک ) برگزار شود.
گفتنی,است محمد حسین کریمی,مسئول کیک بوکسینگ واکو استان مازندران در جلسه مشترک مسئولان و روسای واکو ایران به جهت همفکری و تبادل نظر حضور یافت .
وی از  تشکیل و ارائه برنامه کمیته کیک بوکسینگ واکو استان مازندران  خبر داد که به زودی اعلام می شود

خبرنگار: تارا هاشمی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد