کانال رسمی باشگاه خونه به خونه در حالی که جواد نکونام هنوز از تیم جدا نشده بود و فقط  شایعه جدایی اش بر سر زبان ها بوده سرمربی تیم را به باد انتقاد گرفت!
اختصاصی/اقدام نسنجیده کانال رسمی باشگاه خونه به خونه بابل/ وَهم ماتادوری نکونام هنوز پابرجاست؟؟

حسن صالحی؛ در فصول گذشته یکی از مهم ترین دلیلی که تیم پر هزینه خونه به خونه بابل در مسیر صعود به لیگ برتر ناکام ماند تصمیمات اشتباه مالکان باشگاه بوده است؛  از انتشار اسامی بازیکنان کم کار که باعث استعفای فرشاد پیوس سرمربی موفق تیم شده بود تا برکناری بحث برانگیز اکبر میثاقیانی که تیمش در رده دوم جدول حضور داشت!

 

اما این بار اتفاقی رخ داده است که باعث حیرت و تعجب اهالی ورزش استان شده است؛ حمله عجیب کانال رسمی باشگاه خونه به خونه به سرمربی تیم!!

 

 در حالی که در چند روز گذشته شایعه جدایی نکونام از خونه به خونه به دلیل وضعیت بد مالی باشگاه و عدم تعهد در پرداخت قرارداد بازیکنان، قوت گرفته بود کانال رسمی باشگاه خونه به خونه در حالی که سرمربی تیم به طور رسمی از تیم جدا نشده بود در اقدامی مبتدیانه مطلبی تند و انتقادی یکی از کانال های ورزشی استان علیه نکونام را در کانال باشگاه قرار داده است، مطلبی که سرتاسر حمله به جواد نکونام بوده است و کاملا مغرضانه او را مغرور، معترض ،اخمو،  متوهم و... خطاب کرده است.

 

وقتی کانال باشگاه از رسانه ی دیگر همچین مطلبی را در کانال رسمی خود قرار می دهد بدون شک و تردید به منزله تایید آن مطلب است.

 

 داستان وقتی جالب می شود که بعد از برگزاری جلسه میان مالک باشگاه و سرمربی تیم و بازگشت مجدد نکونام به تیم  پست مربوطه از کانال باشگاه حذف می شود!!

 

نکته ای که مطرح می شود این است چه دلیلی دارد وقتی جواد نکونام همچنان به صورت رسمی سرمربی تیم است با درج این گونه مطالب مبتدیانه و نسنجیده باعث ایجاد تنش و حواشی می شوند؟

 

آیا وقت آن نرسیده که باشگاه خونه به خونه دست از این اشتباهات بچه گانه خود بکشدو قبل از انجام هر تصمیمی به خوبی روی آن فکر کند؟

 

تا کی قرار است هواداران خونه به خونه تاوان بی تدبیری و رفتار احساسی آقایان را بدهند؟

 

وقتی انتظارات جواد نکونام از سوی مالک باشگاه برآورده نمی شود  و خبری از شارژ مالی در تیم نیست، حتی نکونام چک ۱۰۰ میلیونی خود را که از مالک باشگاه گرفته بوده را بین بعضی از بازیکنان تقسیم می کند تا بازیکنان روحیه خود را از دست ندهند آیا باید سرمربی تیم را زیر باید سوال برد و او را مغرور و معترض خطاب کرد و حتی عملکردش در تیم استقلال تهران را هم زیر سوال برد؟؟!!

 

بدون شک و تردید هرکسی به عنوان سرمربی خونه به خونه روی نیمکت نشسته بود و به وضعیت مالی باشگاه معترض می شد حرفش نا معقول نبود و این خواسته کاملا به جای سرمربی تیم است که پیگیر مشکلات مالی بازیکنان تیم خود باشد.

 

نکونام پشت بازیکنان در آمد و بازیکنان تیم هم تا الان نجابت کردند و حرفی از پول نزدند و هیچ مصاحبه ای علیه مدیران تیم در رسانه ها انجام ندادند تا آرامش تیم بهم نریزد ولی ظاهرا خود آقایان با درج این گونه اخبار و مطالب تفرفه انگیز قصد خود زنی دارند!

 

متاسفانه در چند سال اخیر با وجود نتایج خوبی که این تیم در رقابت های لیگ یک می گیرد در نیم فصل دوم حواشی خودساخته موجب می شود تا خونه به خونه نتواند یکی از مدعیان لیگ برتری تا پایان فصل باقی بماند.
نظر تایید شده:13

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


21 8 چهارشنبه 20 دی 1396-11:18

اخه اينا چميدونن فوتبال چيه.بابلو چه به فوتبال اصلا.باز ميان كري هم ميخونن.اول برن فرهنگشونو درست كنن بعد.ورزشگاه دوهزارنفري رو نميتونن پركنن بهدميگن ما پرهواداريم. پاسخ

عارف 12 3 چهارشنبه 20 دی 1396-14:46

فرهنگ تورو هم دیدم آقای محترم! ما ورزشگاه دو هزار نفری رو نمیتونیم پر کنیم؟ آقای محترم اگه وقت کردی یه سر بزن بعدش نظر بده.در ضمن این همه هوادار اونم تازه بعد از چند سال که این تیم درست شده خیلی هم خوبه.شما خودتو عقده ی خودتو درست کن.در ضمن برو یه جستجو کن ببین بابل چه فوتبالیست هایی داره.اسم ببرم؟

16 0 چهارشنبه 20 دی 1396-13:04

هر چی دوست داری بگو من که میدونم قائمشهری نیستی کسی هستی که میخای بین بابل و قائمشهر اختلاف بندازی حتی اسمت رو هم میدونم

علی وفایی 16 2 چهارشنبه 20 دی 1396-11:36

عالی بود. متاسفانه خود باشگاه منبع حاشیه سازی هستش .یک مربی با روی خوش از این تیم خداحافطی نکرد از پیوس گرفته تا مرزبان و میثاقیان .با همه دعوا دارن الان هم نکونام بیچاره رو حمله کردن. مدیران این تیم چیزی از فوتبال نمی فهمن .هنوز صبر نکردن مربی بره بعد حمله کنن بهش😂😂 اقایون فکر کردن نکونام رفتنی هستش و برنمیگرده بهش چرت و پرت گفتن تو کانال تهش برگشت به تیم و پاک کردن😂😂😂 پاسخ

سبحان 6 5 چهارشنبه 20 دی 1396-11:44

بالاخره هرچي بود به خير گذشت و ژنرال نكو شيرهاي مازندران و هواداراي پرشورش رو تنها نذاشت . .
شما هم خواهشا به اين موضوع انقدر حساس نشيد
ما هوادارا تا آخرين نفس پشت آقا جواد و حاج قاسم و بازيكناي باغيرت تيم هستيم
پاسخ

كهكشاني ها ٠١١١ 10 12 چهارشنبه 20 دی 1396-12:22

شما عقده ايي ها چي ميگيد اين وسط
اصلا به شما چه ربطي داره كه هميشه اخبار سرورتون رو دنبال ميكنيد؟!!
مگه شما بهتريد ؟
يحيي گل محمدي رو يادتون رفت چيكارش كرديد كه فراريش داديد ؟ مسگر ساروي رو يادتون رفت ؟ شما به مرحوم ناصر خان حجازي هم رهم نكرديد . . نادر دست نشان كه ديگه همشهريتون بود رو از شهر خودش فراري داديد و اون بنده خدا به بابل و خونه به خونه پناه اوبرد !
خواهشا ديگه شما دم از فرهنگ و هواداري و مديريت نزنيد كه خندم ميگيره . . پاسخ

سوادکوه 8 0 چهارشنبه 20 دی 1396-13:02

نادر در راه بابل........ پاسخ

خونه به خونه چي 5 12 چهارشنبه 20 دی 1396-13:15

نساجي قايمشهر ؛ عقده ليگ برتر
هفته چهارم منتظرتونيم پاسخ

کارن عاشق نساجی 17 1 چهارشنبه 20 دی 1396-13:22

دوست عزیز.....برای صدمین بار میگم ما هواداران نساجی هیچ کاری با شما نداریم اگه کسی کری میخونه وحرفی میزنه طرفدار نساجی نیست نظر شخصی خودشه ویا قصد دو بهم زنی داره.....بهترین کار فعلا اینه که تحریک آدمهای دورو نشیم کسانی که قصدشون ایجاد نفاق ودرگیریه

15 0 چهارشنبه 20 دی 1396-16:28

استاد حسن زاده لطفا به حرفه اصلی خودت برگرد جای شما فوتبال نیست.
ابروی ما بابلی ها رو بردی .اصلا هدفت چیه اومدی تو فوتبال؟؟ اخه ادم میخاد سرشو بکوبه به دیوار به همین راحتی نکونام رو از دست دادیم با ندونم کاری های این اقا پاسخ

فيضي 10 0 پنجشنبه 21 دی 1396-12:03

حرفه اين اقا اصلا فوتبال نيست.ايشون اصلا نميدونن فوتبال چي هست.تا حالا پاي ايشون به توپ هم نخورده. ايشون مديري نيستن كه خاك خورده فوتبال باشه و فقط از طريق مختلف كه همه ميدونن به پول درشتي رسيده .
هر كسي رو يه مدت واسه تبليغات مياره بابل بعدش ديپورت ميكنه
مردم بابل رو گير اورده اين اقا

10 0 پنجشنبه 21 دی 1396-00:52

ابن اقا همون شخصی هستش که تو برنامه زنده تلویزیون با بی ادبی تمام‌گفت میثاقیان باید بره تو شالیکوبی کار کنه. این اقا همون کسی هستش که تو جایگاه ویژه با مدیرعامل فجر گلاویز شد و خاس بنده خدا رو بزنه.اصلا وقتی این ادما صلاحیت ندارن چرا باید بزارن تیمداری کنن

متاسفانه این شخص منفور هستش بین همه فوتبال دوستان و فقط پول داره همین. هر مربی ای که به بابل بیاد بخاطر رفتار استاد حسن زاده نابود میشه

سیاوش 8 0 پنجشنبه 21 دی 1396-13:26

خواهشا اینقدر به همدیگه نپرین؛
کوری خوندن هم حدی داره!
خواهشا هر کس فقط تیم خودشو تشویق کنه
من نمیدونم چرا بعضیها وارد بحثهای تیمهای تیم دیگه میشن؟؟!!

من هوادار نساجی مازندران هستم و تمام؛ امیدوارم که تیمم موفق شود و تمام.
من چکار به تیمهای دیگه دارم؟؟!! پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد