ملی‌پوش ژیمناستیک کشورمان گفت: باید تمرینات اصلی‌ام را پس از سپری کردن دوران مصدومیت آغاز کنم و پس از آن تکلیف حضور یا عدم حضورم در جام جهانی مشخص خواهد شد.
خناری‌نژاد: حضورم در جام جهانی ژیمناستیک قطعی نیست؛ رئیس فدراسیون بر روی شانه‌ام تزریق انجام داد

به گزارش مازندلیگ، هادی خناری‌نژاد، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: من 15 روز قبل در تمرینات تیم ملی از ناحیه بازوی دست چپ دچار آسیب‌دیدگی شدم. پس از این اتفاق کارهای اولیه انجام شد و یک تزریق روی شانه‌ام توسط اینچه‌درگاهی، رئیس فدراسیون که پزشک حازقی است، صورت گرفت.

وی افزود: فعلاً فیزیوتراپی را در دستور کار دارم و ان‌شالله تا 15 روز دیگر کار با کِش را آغاز خواهم کرد. در حال حاضر تمرینات بدنسازی را انجام می‌دهم تا اگر شرایط مهیا باشد، از دو هفته دیگر استارت بخش دیگری از تمرینات را بزنم. به گفته پزشکان، احتمالاً تا دو ماه دیگر می‌توانم تمرینات با حلقه را آغاز کنم.

ملی‌پوش ژیمناستیک کشورمان گفت: برای حضور در جام جهانی باکو که در اسفند ماه برگزار می‌شود، باید شرایط جسمانی‌ام سنجیده شود. در واقع 2 ماه دیگر که تمرینات اصلی را آغاز خواهم کرد، مشخص می‌شود که آیا می‌توانم در جام جهانی حضور داشته باشم یا نه. به همین دلیل حضورم در این رقابت‌ها هنوز مشخص نیست.

خناری‌نژاد  در واکنش به برخی شایعات که گفته می‌شود شاید نتواند در بازی‌های آسیایی 2018 حضور داشته باشد، گفت: پزشکان فدراسیون ژیمناستیک و همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی قول داده‌اند که تا شرایط را برای حضور در این بازی‌ها مهیا کنند و از این بابت نگرانی ندارم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد