تا چند روز دیگر بازی های دور برگشت رقابت های لیگ دو آغاز می شود. به همین دلیل با صابر میرقربانی، سرمربی تیم شهدا بابلسر تماس گرفتیم تا آخرین وضعیت این تیم را از زبان وی جویا شویم.      
میرقربانی : دیگر به هیچ بازیکنی رضایت نامه نمی دهیم / برای مسئولین بابلسر متاسفم
به گزارش مازندلیگ میرقربانی در مورد جدایی بازیکنانش به خبرنگار دی اسپورت گفت: تنها عماد قاسمی و محتبی فرهادی از جمع ما جدا شدند و دیگر به هیچ بازیکنی رضایت نامه نمی دهیم. بازیکنان ما تا کنون ۲۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده اند و از همین جا اعلام می کنم که در صورت عدم حضور هر یک از نفرات در تمرین، باشگاه از آنها شکایت خواهد کرد.
 
 
میرقربانی در مورد حل شدن مشکلات مالی گفت: یک اتفاقات مثبتی در باشگاه رخ داده که قول داده اند تا پس از بازی با شهرداری بندرعباس، تمام مشکلات حل شود.
 
سرمربی تیم شهدا بابلسر ادامه داد: صد در صد شرایط تیم تغییر کرده و برای نیم فصل دوم برنامه های زیادی داریم که با جذب نفرات مورد نیاز در پایان دور اول جزو چهار تیم صدر جدولی باشیم.
 
میرقربانی در مورد حمایت مسوولین از تیمش گفت: ما همچنان از حمایت مسوولین شهری محروم هستیم و هیچکس به تیم ما کمک نمی کند. انتظار ما از امام جمعه، شهردار، فرماندار و هر کسی که می تواند کمک کند خیلی بیشتر از اینهاست. من تنها می توانم بگویم که برای مسوولین بابلسر متاسفم که از این تیم مدعی که با چنین مبلغ اندکی بسته شده است، نمی توانند حمایت کنند.
 
 
میرقربانی افزود: از تمام بازیکنانم می خواهم در تمرینات شرکت کنند زیرا در غیر اینصورت با شکایت باشگاه مواجه خواهند شد که در نهایت خودشان متضرر می شوند.
 
صابر میرقربانی افزود: بابلسر امسال تیمی کاملا بومی از بهترین های استان را در اختیار دارد که به راحتی می توانند به مرحله بعد صعود کنند. شما به فاصله امتیازات چهار تیم اول گروه توجه کنید، ببینید چند امتیاز با هم فاصله دارند؟ شک نداشته باشید که ما تنها برای صعود تلاش می کنیم و هیچ چیزی نمی تواند ما را از هدفی که داریم دور کند.
 
میرقربانی در پایان گفت: به دلیل مشکلات مالی که داریم اصلا اوضاع تیم خوب نیست ولی من قول می دهم که اگر مسوولین نیم نگاهی به ما داشته باشند، تیمی به مراتب بهتر از نیم فصل اول خواهیم داشت

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد