ملی پوش شمشیربازی گفت: نتایجم در چند وقت اخیر طبیعی است و این مشکلات برای تمام ورزشکاران بزرگ دنیا هم وجود دارد.
عابدینی: نتایجم در چند وقت اخیر طبیعی است/ بعد از المپیک 13 مسابقه داده‌ام

به گزارش مازندلیگ، عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ درمورد عملکرد ملی‌پوشان شمشیربازی در جام جهانی مجارستان اظهار داشت: به نظرم در مجموع نتایج خوبی کسب شد، علی پاکدامن در بین 230 شمشیرباز به عنوان یازدهم دست یافت. این رقابت‌ها به شکلی است که همه بازیکنان به سطح آمادگی بالایی شرکت می‌کنند. 

وی درمورد اینکه فخری گفته است عابدینی می‌توانست بهتر بازی کند، گفت: خودم زیاد خوب نبودم توقع بالاتر از این بود امیدوارم در مسابقات مکزیک بتوانم نتایج بهتری را بگیرم. 

نفر چهارم المپیک درمورد اینکه چرا عابدینی در این چند وقت اخیر نتوانسته نتایج سال گذشته را تکرار کند، گفت: این اتفاقات طبیعی است و برای تمام قهرمانان دنیا هم می‌افتد، مسابقات نزدیک به هم است و فشردگی زیادی دارد. این موضوع باعث می‌شود ورزشکاران همیشه در بالاترین سطح آمادگی نباشند. در حال حاضر تمرکزم برای بازی‌های آسیایی است چون اهمیت آن بیشتر از جام‌های جهانی فعلی است. 

عابدینی درمورد اینکه مشکل او روحی است، گفت: صددرصد همینطور است،‌ انتظارها بالا است و مسابقات زیادی هم شرکت می‌کنیم، اردوها و مسابقات طولانی مدت و دوری از خانواده به هر حال روی روحیه هم تاثیر می‌گذارد. سالی 10 مسابقه در 10 ماه واقعا زیاد است و در مواقعی شما در سطح خوبی قرار نمی‌‌گیرید، بعد از المپیک من حدود 13 مسابقه شرکت کردم و در ایتالیا هم نقره گرفتم واقعا این تعداد مسابقه زیاد است. 

وی ادامه داد: برخی از ورزشکاران بعد از المپیک نهایتا یک یا دو مسابقه می‌دهند اما در شمشیربازی اینطور نیست و ما در مسابقات زیادی شرکت می‌کنیم. 

عابدینی درمورد اینکه از لحاظ مالی رسیدگی خوبی می‌شود یا خیر، گفت: مسابقات جام جهانی در وزارت ورزش برای اعطای پاداش آن به رسمیت شناخته نمی‌شود و متاسفانه مشکل ما همین است و پاداشی برای آنها در نظر نمی‌گیرند، اما خوشبختانه فدراسیون حمایت خوبی می‌کند و باقرزاده هوایمان را دارد. 

وی درمورد جلسه کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم بتوانیم کارهای مثبتی را در این کمیسیون برای ورزشکاران انجام دهیم،‌ رشته‌های پایه مشکلات زیادی دارند و با محرومیت پیش می‌روند. باید توجه زیادی به آنها صورت بگیرد. 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد