سرمربی تیم خونه به خونه بابل می‌گوید تیمش مستحق پیروزی برابر برق جدید شیراز بود.
نکونام: باید برق را می‌بردیم/ تغییرات ما در نیم‌فصل دوم جزئی است
به گزارش مازندلیگ، جواد نکونام پس از تساوی تیمش برابر برق جدید شیراز اظهار کرد: بازی سنگینی برای دو تیم بود چرا که در بالای جدول بودند و ما کاملا تیم برق را می‌شناختیم اما متاسفانه در نیمه اول از جایی که نباید گل می‌خوردیم، گل خوردیم و می‌دانستیم تمام فوتبال تیم برق این است که روی ضد حمله به ما گل بزند. در نهایت گل اول را دریافت کردیم و در ادامه شیرازه تیم ما از هم پاشید و نتوانستیم خوب به بازی برگردیم. در ادامه گل دوم را از برق دریافت کردیم اما تیم ما واقعا در نیمه اول مستحق زدن حداقل یک گل بود.

وی افزود: نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم سعی کردیم تاکتیک هجومی را در دستور کارمان قرار دهیم و از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. دیدید که با شروع نیمه دوم یک فرصت تک به تک را هم از دست دادیم. در ادامه هم دو شوت به سمت دروازه حریف زدیم که با بدشانسی گل نشد. کرنر و ضربات ایستگاهی زیادی زدیم ولی نتوانستیم گل بزنیم. تا این که به هر حال بازی را ۲ بر یک کردیم و در نهایت بازی ۲-۲ شد. ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم که این اتفاق رخ نداد. در هر صورت خوشحالم و به بازیکنان تبریک می‌گویم که بازی ۲ بر صفر باخته را توانستند برگردانند و ۲ بر ۲ کنند.

وی ادامه داد: ما واقعا می‌توانستیم خیلی راحت‌تر از این حرف‌ها بازی را ببریم اما کار برای ما سخت شد. همین که بازی ۲-۰ را به تساوی ۲-۲ کشاندیم کار بزرگی کردیم. یک امتیاز در زمین حریف برایمان نتیجه خوبی است و به حداقل حق‌مان رسیدیم.

او درباره داوری هم گفت: داوری آقای حیدری مشکلی نداشت اما حریف کمی وقت تلف می‌کرد و فقط روی وقت‌های اضافه کمی اعتراض داشتیم. آقای حیدری یکی از داوران خوب ایران  است.

او اضافه کرد: در نیم فصل دوم تغییر و تحولات ما کاملا جزئی است. شرایط تیم ما خوب است. دوست ندارم زیاد تغییرات ایجاد کنم. نهایتا دو بازیکن را تغییر می‌دهیم.منبع: ایسنا


نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیا 2 1 يکشنبه 19 آذر 1396-22:21

دمت گرم پاسخ

عشقی 2 1 يکشنبه 19 آذر 1396-22:22

مربی جواد جون پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد