نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته یک در هفته شانزدهم به مصاف نمایندگان البرز و شیراز خواهند رفت. 
هفته شانزدهم لیگ دسته یک/  جنگ همسایه ها در بابل؛ شاگردان پاشازاده به دنبال پایان ناکامی
به گزارش مازندلیگ، هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک عصر فردا یکشنبه با برگزاری ۹ دیدار آغاز خواهد شد و نمایندگان مازندران در بابل و شیراز مصاف سختی با رقبای خود خواهند داشت.
تیم نساجی مازندران فردا و از ساعت 14 در استادیوم دستغیب شیراز مهمان تیم فجرسپاسی شیراز است.شاگردان پاشازده در حساس ترین دیدار هفته پازدهم در خانه با یک گل از تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان شکست خورند و در دیدار فردا در تلاش هستند تا نوار ناکامی های خود را قطع کنند و سه امتیاز خارج از خانه را به حساب خود واریز کنند.
مدیران باشگاه نساجی پس از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان حتی بازیکنان و کادرفنی را جریمه کرده اند و اگر فردا هم شکست را متحمل شوند شاید مدیران نساجی تصمیم دیگری در مورد کادر فنی تیم بگیرند.
طلایی پوشان شیرازی از پانزده دیدار گذشته هفت پیروزی، سه تساوی و پنج شکست را بدست آورده اند و با 24 امتیاز در رده هفتم جدول جای دارند. سرخ پوشان مازندرانی نیز هشت پیروزی، دو تساوی و پنج شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 26 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم برق جدید فارس در مکان سوم جدول حضور دارند.
تیم نساجی  چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند  در صورت ناکامی تیم بادران در کسب نتیجه لازم و با بهبود بخشیدن به تفاضل گل خود می تواند به رده دوم جدول صعود کند.
 در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت 14 دو تیم خونه به خونه بابل و اکسین البرز در استادیوم هفتم تیر بابل به مصاف هم می روند.
 شاگردان نکونام کار راحتی مقابل تیم کرجی لیگ ندارند. بخصوص اینکه هر دو تیم 25 امتیازی هستند و فقط خط دفاع اکسین کمی ضعیف تر از خونه به خونه است و 4 گل بیشتر از حریفش خورده است هر دو تیم 16 گل زده اند و انتظار یک بازی تماشایی در بابل را داریم.
تیم خونه به خونه تا به این جای فصل عملکرد خوبی داشته است و توانسته در بین تیم های مدعی صعود قرار گیرد اگر چه فاصله آنها با تیم صدرنشین یازده امتیاز است اما کماکان شانس کسب سهمیه برای این تیم وجود دارد، تیمی که پس از چندین فصل حضور در لیگ دسته اول و صرف هزینه های فراوان در فصل جاری بدنبال صعود به دسته بالاتر است. تیم اکسین البرز نیز شرایطی مشابه با تیم حریف دارد با این تفاوت که این تیم استارتی دیر هنگام در رقابت های این فصل داشت و در ابتدای کار کمتر کسی شانس حضور در رده های بالای جدول و همچنین در جمع مدعیان را برای این تیم متصور بود، این تیمنیز پس از چندین فصل حضور در لیگ یک در این فصل تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند راهی لیگ برتر شود.
 
 
بابلی ها از پانزده دیدار گذشته شش پیروزی، هفت تساوی و دو شکست را بدست آورده اند و با 25 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم اکسین در رده پنجم جدول جای دارند. البرزی ها نیز هفت پیروزی، چهار تساوی و چهار شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با 25 امتیاز در مکان ششم جدول حضور دارند.
 
سرخ پوشان بابلی تا بدین جای کار در مصاف با حریفان شانزده گل به ثمر رسانده اند و به میزان نیمی از گل های زده خود گل دریافت کرده اند. طلایی پوشان البرزی نیز در تقابل با رقبا شانزده بار موفق به گلزنی شده اند و در مقابل دوازده بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.
 شاگردان نکونام در صورت برتری در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری تیم های نساجی و برق جدید می تواند به رده سوم جدول صعود کند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد