مبینا کاویانی بانوی کاراته کای مازندرانی در  مسابقات لیگ جهانی کاراته وان ژاپن موفق به کسب مدال برنز شد.
لیگ جهانی کاراته وان ژاپن/ ناکامی برزگر و علیپور ؛ مبینا کاویانی برنزی شد
به گزارش مازندلیگ، در آخرین مرحله لیگ جهانی کاراته وان که به میزبانی ژاپن در شهر اوکینا برگزار شد، بانوی مازندرانی به مدال برنز دست یافت.
در وزن ۶۸ – کیلوگرم، مبینا کاویانی کاراته کا شایسته قایمشهری تیم ملی کشورمان ابتدا ۱ بر صفر یوحنا نیر، قهرمان امیدهای اروپا در سال ۲۰۱۶ از آلمان را برد. سپس 2 بر صفر لینگ لینگ تانگ، نایب قهرمان آسیا از چین را شکست داد. در سومین دیدار مقابل اینگو شرزوا از روسیه ۱ بر صفر شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت. او در این گروه ابتدا 5 بر صفر اما پیکرپ از ایتالیا را برد و در دومین مبارزه 3 بر یک النا کروچی از سوئیس را مغلوب کرد و به مدال برنز این وزن رسید.

به گزارش مازندلیگ در روز نخست رقابت ها دو بانوی مازنی با شکست مقابل رقبای خود در همان بازی نخست از دور رقابت ها حذف شدند.
در وزن ۵۵- کیلوگرم زهره برزگر بانوی قائمشهری تیم ملی کشورمان در اولین دیدار به مصاف سابینا زاخارو از قزاقستان رفت و 3 بر یک نتیجه را واگذار کرد و با شکست نماینده قزاقستانی در مرحله دوم، زهره برزگر نیز از رسیدن به جدول شانس مجدد باز ماند. 
در ورزن ۶۱- کیلوگرم رزیتا علیپور دیگر بانوی قائمشهری تیم ملی کشورمان ، 2 بر صفر مقابل آنه ماریه واریچ از آلمان شکست خورد و با شکست نماینده آلمانی برابر کاراته کایی از بلژیک در مرحله دوم، رزیتا علیپور نیز از رسیدن به جدول شانس مجدد باز ماند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد