تیم های خونه به خونه بابل و نساجی مازندران در هفته سیزدهم رقابت های لیگ یک به مصاف حریفان قعرنشین خود خواهند رفت.
هفته سیزدهم لیگ یک/ مصاف نساجی و خونه به خونه با تیم های قعرنشین
به گزارش مازندلیگ، در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور نمایندگان مازندران به مصاف رقبای خود خواهند رفت.
تیم خونه به خونه در تبریز مهمان تیم شهرداری این است.دو تیم در حالی مقابل همدیگر صف آرائی خواهند کرد که شرایطی کاملا متفاوت را در لیگ تجربه می کنند. شهرداری تبریز در 6 دیدار خانگی به یک برد، دو تساوی و سه شکست دست یافته است و از 18 امتیاز ممکن تنها 5 امتیاز کسب کرده است ولی تیم خونه به خونه در بازی های بیرون از خانه موفق شد دو پیروزی، سه تساوی و یک شکست کسب کند و نیمی از 18 امتیاز بیرون از خانه را دشت کند.
شهرداری چی ها در این شش دیدار خانگی سه گل به ثمر رسانده اند و 5 گل نیز دریافت کردند. آنها در سه دیدار اخیر خانگی حتی یک گل هم وارد دروازه حریفان نکرده اند. با نگاهی به این آمار می توان دریافت اگر تبریزی ها در گلزنی ناتوان بودند ولی در دریافت گل نیز خساست نشان می دهند و هر سه شکست خانگی این تیم با نتیجه مشابه 1 بر 0 رقم خورد.
از سوی دیگر شاگردان جواد نکونام نیز در 6 دیدار بیرون از خانه 4 گل به ثمر رساندند و 3 گل نیز دریافت کردند تا مشخص شود آنها ابتدا سعی می کنند دروازه شان را بسته نگه دارند و سپس برای گلزنی و کسب امتیاز تلاش کنند.
آمار فوق به خوبی نشان می دهد تیم خونه به خونه عصر فردا نباید روز سختی مقابل شهرداری تبریز داشته باشد ولی بازی هفته گذشته این تیم مقابل راه آهن و پیروزی سخت مقابل این تیم سختکوش تهرانی، نشان داد تیم های قعر جدولی چیزی برای از دست دادن ندارند و دست به هر کاری می زنند تا از قعر جدول فاصله بگیرند و سایه سنگین سقوط را بر سر خود احساس نکنند. شهرداری در صورت برتری مقابل نماینده فوتبال مازندران می تواند خود را تا رده پانزدهم جدول بالا بکشد و شاید این بهترین دلیل برای ایجاد انگیزه بین شاگردان سیروس باشد.
و اما شاگردان کاپیتان جواد با شکست ناپذیری شان در 7 دیدار اخیر خود جهش قابل توجهی در جدول رده بندی داشتند و توانستند خود را از رده دوازدهم جدول به رده چهارم رده برسانند. این تیم پس از پیروزی مقابل راه آهن، یک هفته تمرین منسجم و بانشاط را پشت سر گذاشت و با روحیه ای عالی رهسپار تبریز شد تا در صورت برتری مقابل شهرداری هم فاصله امتیازش با صدرنشیان را کاهش دهد و هم نیم نگاهی به رده سوم جدول داشته باشد.
گفتنی است، دیدار شهرداری تبریز رده هفدهمی و مقابل خونه به خونه چهارم جدولی ساعت 14:30 دقیقه عصر فردا سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.
به گزارش مازندلیگ، این دیدار را محمد ملکی با کمک محمدرضاروستا ، علی رعیت و میثم پورکریمان بر عهده خواهد داشت و نوری نیز ناظر داوری می باشد.
در ادامه بازی های لیگ دسته یک، تیم نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی میزبان تیم صبای قم است.
 شاگردان مهدی پاشازاده بار دیگر در خانه و در برابر دیدگان هزاران عاشق به میدان خواهند آمد.حریف فردای نساجی تیم بحران زده صبای قم است اما بازیکنان تیم ریشه دار و محبوب قائمشهر آنقدر با تجربه و سرد و گرم چشیده هستند که هیچ حریفی را دستکم نگیرند.
آنها که فصل را با عزمی راسخ برای صعود آغاز کرده اند، فردا فارغ از جایگاه نازل صبا(شانزدهم جدول) به دنبال ارائه بهترین نمایش خود خواهند بود تا ضمن جبران شکست هفته قبل، در خانه هدیه ای دیگر به هواداران وفادار خود بدهند و همچنان در بالای جدول یک مدعی تمام‌ عیار باشند.
یاران‌نساجی با علم به تقابل فردای دو مدعی دیگر جدول یعنی نفت مسجد سلیمان و برق جدید شیراز، ضمن نیم نگاه به آن بازی، در مصاف خانگی خود به کمتر از سه امتیاز رضایت نخواهند داد و تحقق این خواسته با حمایت هواداران نزدیک است.
پسران محبوب شمال برای رسیدن به امتیاز ۲۳ ، فردا از ساعت ۱۴:۱۵ منتظر سیل خروشان روی سکوهای ورزشگاه پیر قائمشهر خواهند بود.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد