مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران جهت اعزام به رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد.
قهرمانی تیم رامسر در مسابقات دوومیدانی قهرمانی استان مازندران+ معرفی نفرات برتر
به گزارش مازندلیگ، مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران جهت اعزام به رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان رامسر از مسیر اردوگاه شهید چمران به سمت آستان مقدس آقا بسمل و آقا پلاسید ساداتشهر با حضور 78 دونده از سراسر استان مازندران در روز جمعه 12 آبان برگزار شد.

رئیس هیئت دومیدانی استان مازندران در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت: مسابقه دو صحرا نوردی قهرمانی استان در غربی ترین شهر مازندران رامسر با حضور چشمگیر ورزشکاران برگزار گردید.
اورنگ مستقیم اظهار داشت: مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی استان هر ساله در آبان ماه برگزار می شود که امسال هیئت دومیدانی شهرستان رامسر میزبان این دوره از رقابت ها بود.
وی افزود: هیئت دومیدانی شهرستان رامسر پتانسیل خوبی به جهت برگزاری مسابقات قهرمانی و حرفه ای با فرهنگ خوب مردم رامسر دارد و این که حضور آقای نژاد جمالی در این هیئت با توان بالا و خوب شان می تواند در روند رشد دومیدانی غرب استان موثر باشد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط آب و هوایی در روز مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی استان مازندران، استقبال خیلی خوبی نسبت به سال گذشته با حضور ورزشکاران، مسئولین شهری و خانواده ها و علاقمندان برگزار شد که باید به هیئت دومیدانی رامسر تبریک گفت.
لازم به ذکر است رئیس هیئت دومیدانی استان مازندران از برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دو صحرانوردی حرفه ای با حضور ورزشکاران به نام در مسافت 12 کیلومتر به میزبانی شهرستان رامسر در آینده نزدیک خبر داد.
رئیس هیئت دومیدانی شهرستان رامسر نیز طی گفتگویی اظهار داشت: برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی استان مازندران به میزبانی شهرستان رامسر برای عدم فرصت سوزی و استفاده از توان بالای ورزشکاران این رشته می تواند موثر باشد.
جواد نژاد جمالی گفت: مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی استان جهت اعزام به مسابقات کشوری در دو رده سنی بزرگسالان به مسافت 12 کیلومتر و نونهالان 4 کیلومتر برگزار شد.
وی تصریح کرد: مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی استان با شرکت 78 شرکت کننده از  9 شهر مازندران برگزار گردید که نونهالان با 34 و بزرگسالان با 44 شرکت کننده در رقابتی حساس هم پای هم دویدند.
وی در خصوص هدف برگزاری و میزبانی مسابقات قهرمانی مازندران اذعان داشت: هدف از برگزاری و میزبانی این دوره رقابت با حضور دوندگان فعال مازندران،صرفا خود میزبانی نیست بلکه ترویج ورزش دومیدانی در شهرستان رامسر و همچنین توجه به ورزش قهرمانی با محوریت کشف استعدادهای برتر، باید در اولویت برنامه های ورزشی باشد.
وی ادامه داد: توجه به ورزش همگانی باعث تقویت سلامت عمومی و نشاط اجتماعی می شود و مسئولان شهرستانی، اداره ورزش و جوانان و هیئت دومیدانی استان مازندران به جهت حمایت تیم دومیدانی رامسر با پتانسیل بالا در دو بخش بانوان و آقایان همگام و همراه خوبی جهت مهیا نمودن پیست دومیدانی با حداقل امکانات را مهیا نمایند.

رئیس هیئت دومیدانی شهرستان رامسر تاکید نمود: هیئت دومیدانی شهرستان رامسر آمادگی کامل خود را جهت اعزام تیم نونهالان و نوجوانان در مسابقات بین الملی دهه فجر ۹۶ به میزبانی استان تهران را اعلام می دارد.
وی افزود: با توجه به اینکه رامسر پتانسیل بسیار خوبی در دومیدانی دارد و اینکه می تواند سفیران خوبی از این شهر به تمام دنیا اعزام نمایند، از کلیه مسئولین و مردم خواستارم که توجه ویژه تری به این دوندگان نونهال و نوجوان داشته باشند، که نه تنها در غرب و استان بلکه در میادین کشوری حرفی برای گفتن خواهیم داشت.
اسامی نفرات برتر مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران در رده بزرگسالان؛
مقام اول: کامبیز آبیار از رامسر
مقام دوم: محمد قاسمیان از بابل
مقام سوم: رضا بهزادی از رامسر
نتایج تیمی مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران در رده بزرگسالان؛
مقام اول: رامسر الف/ 9 امتیاز منفی
مقام دوم: بابل/ 21 امتیاز منفی
مقام سوم: رامسر ب/ 37 امتیاز
اسامی نفرات برتر مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران در رده نونهالان؛
مقام اول: محمد فاضلی از رامسر
مقام دوم: فرزان فرج مشائی از رامسر
مقام سوم: امیر رضا اکبری از رامسر
نتایح تیمی مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی استان مازندران در رده نونهالان؛
مقام اول: رامسر الف/ 6 امتیاز منفی
مقام دوم: آمل/ 20 امتیاز منفی
مقام سوم: کاشی و سرامیک بابایی ساداتشهر/ 27 امتیاز منفی

تارا هاشمی

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد