مسابقات فوتبال قهرمانی نونهالان دختر کشور روز چهارشنبه به میزبانی مازندران در قائم‌شهر آغاز شد.
به میزبانی قائم‌شهر؛ مسابقات فوتبال نونهالان دختر کشور آغاز شد
به گزارش مازندلیگ، این مسابقات امروز با حضور چهار تیم کاپ گرگان، هیئت فوتبال خراسان شمالی، منتخب مازندران و سایپا خراسان رضوی در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر آغاز شد.

در نخستین دیدار این مسابقات، تیم کاپ گرگان در دیدار پرگل و یک طرفه تیم هیئت فوتبال خراسان شمالی را با نتیجه17  بر صفر درهم کوبید و رکورد جدیدی در این رده برجای گذاشت. این نتیجه به گفته مسئولان برگزاری مسابقات در رده سنی نونهالان کشوری سابقه نداشته است.

در دیدار دیدار این مرحله تیم منتخب مازندران میزبان مسابقات نیز با نتیجه 7 بر 2 تیم سایپا خراسان رضوی را شکست داد و گام نخست را محکم برداشت.

برای تیم منتخب مازندران در این دیدار، هانیه تنکابنی، حدیث صالحی و  هدیه هزارجریبی هرکدام 2 گل به ثمر رساندند.

روز پنجشنبه در نخستین دیدار تیم‌های سایپا خراسان رضوی و هیئت فوتبال خراسان شمالی به مصاف هم خواهند رفت و در حساس ترین دیدار تیم‌های سه امتیازی منتخب مازندران و کاپ گرگان برای صدرنشینی به مصاف هم خواهند رفت.

نائب رئیس هیئت فوتبال مازندران در امور بانوان گفت: برای نخستین بار مازندران در رده سنی نونهالان میزبان کشوری شده است.

فاطمه بوداغی افزود: مسابقات امسال فوتبال نونهالان دختر کشور با حضور 16 تیم در 4 منطقه برگزار  و دو تیم برتر هر منطقه به مرحله دوم مسابقات صعود خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم منتخب مازندران با هدایت سارا آذری سرمربی و کلثوم آهنگری مربی از ظرفیت‌های بالایی برای صعود از این مرحله برخوردار است، اضافه کرد: امیدواریم که این تیم بتواند در دو بازی آینده نیز با قدرت برابر حریفان ظاهر شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد