میلاد حسین زاده؛ نمیدانم به حال روز این روزهای ورزش شهرم بخندم یا گریه کنم آنقدر بخاطر اقدامات اخیر ورزش شهرم عصبانی هستم که میخاهم از عصبانیت سرم را بکوبم به دیوار!!
روز چهارشنبه چندین خبر بد در ورزش شنیدیم اولی پس فرستادن کادو توسط پیشکسوت ورزش شهر به اداره ورزش بود که برای همگان جالب و عجیب بود حتی دلیل این کار را از این پیشکسوت پرسیدیم که ایشان گفتند: آقای رییس برای اقداماتی که اخیرا می خواهد در رشته بنده ایجاد کند اینکار را کرده تا به نوعی من هم او را همراهی کنم که هرگز اینکار را نخواهم کرد.
دومین مسئله را در ساعت های پایانی روز سه شنبه در رسانه ها دیدیم مصاحبه شدیدالحن محمدامین معنوی قهرمان مردان آهنین جهان که در این مصاحبه از نصری بخاطر اقداماتی که در شهر انجام می دهد انتقاد کرد وگفت:در شهرستان آمل مسئول ورزش شهر برای ورزشکاران شهر خود ارزش قائل نمیشود و اصلا با کار اداره ورزش و جوانان آشنایی ندارد و در هر مراسمی که برایش سودی وجود دارد برای خودنمایی در آنجا شرکت میکند
آقای مدیرکل چشم هایتان روشن! این است مدیریت در ورزش استان؟آیا آمل جزو شهر های تحت مدیریت شما محسوب نمی شود؟آیا ساری فقط جزو استان بوده است؟
بد نیست به مصاحبه یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی اشاره ای داشته باشم:
در مصاحبه با ایشان راجع نحوه استخدام و پرداخت حقوق دختر خانم آقای نصیری سوال شد که یوسفیان گفت: دختر ایشان استخدام رسمی نیست و اداره کل باید این موضاعات را بررسی کند.
در همه محافل می گویند دختر محترم نصری حقوقی از اداره دریافت نمیکند که اینجا سوالی به وجود می آید که چرا هیئت های ورزشی شهرستان آمل با این سرعت جابه جا می شوند.
آقای نصری علت عزل کریمی رییس موفق هیئت ورزش های رزمی را برایمان نگفتید!در جا به جایی هایتان در هیئت های ورزشی نقطه تاریک بسیار داشتید!بازهم هم میخواهید تاریکی دیگر را در ورزش این شهر رقم بزنید؟
آقای مدیرکل چشم هایشان روشن تر ! دیروز مراسم استقبال از الهیار صیادمنش ستاره تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران در جام جهانی در آمل برگزار شد که آقای رییس باز هم حاضر نشد!!!چندی قبل نصری در مراسم استقبال قدیری مربی تیم ملی ووشو بانوان و معنوی قهرمان مردان آهنین جهان هم حاضر نشده بود!
حاج حبیب به راستی در ورزش آمل چه خبر است؟؟نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد