اختصاصی

ورزش آمل دچاری بیماری ناعلاجی شده است که به یک جراحی سریع نیاز دارد.
آقایان مسئول ورزش آمل را جراحی کنید/ سمت جدید دختر آقای رییس در ادره ورزش
 میلاد حسین زاده؛ نشست خبری اداره ورزش و جوانان آمل در هفته تربیت بدنی با حضور تعداد بسیار کمی از خبرنگاران همسو که به ظاهر با نصری رابطه خوبی دارند برگزار شد.
در این جلسه نصری به گزارشی از عملکرد اداره ورزش پرداخت و از طرح های ورزشی نیمه کاره ورزشی این شهرستان اشاره کرد.
نکته قابل توجه این جلسه زمانی بود که خبرنگار خبرگزاری صداوسیما راجع به نحوه استخدام دختر آقای رییس یعنی نصری طرح سوال کرد که وی گفت: بنده 29 سال سابقه کار در اداره ورزش و جوانان را دارم و می توانم یک نفر را استخدام کنم.
وی حتی مدعی شد که دخترش در اداره ورزش حقوقی نمی گیرد و هیئت های ورزشی را برای پرداخت حقوق دخترش تحت فشار نمی گذارد.
آقای نصری شما که مدعی هستید هیئت های ورزشی را تحت فشار نمی گذارید پس علت عزل و نصب سریالی هیئت های ورزشی در آمل چیست؟ شما در بخشی از عملکرد 14 ماهه ریاست خود در اداره ورزش و جوانان عنوان کردید 15 هیئت ورزشی را عزل و نصب کردید که جای تامل دارد. هنوز در عزل و نصب هایتان عزل کریمی رییس موفق هیئت ورزشهای رزمی نقطه تاریک جابه جایی های شما بوده است.
آقای نصری رییس اداره ورزش و جوانان یک شهرستان زمانی مقتدر خواهد بود که پاسخگوی منتقدان خود باشد چرا چندین خبرنگار ورزشی این شهر به این نشست خبری دعوت نشدند؟ امیدواریم   اسرار مهمی که این خبرنگاران اطلاع دارند دلیل عدم دعوت آن ها نباشد!
یکی از روسای هیئت های ورزشی این شهرستان که تازه وارد هم هست و شکست خورده انتخابات سال های گذشته اخیرا در اهالی ورزش به آقای دوربینی ملقب شده به نوعی عابر بانک اداره ورزش و جوانان آمل شده است.
آقای نصری لطفا برایمان توضیح دهید که به چه دلیل یک اتاق در داخل اداره ورزش و جوانان آمل به هیئت ورزش های همگانی، سه گانه و رزمی داده اید؟ علت این کار را باید شما به اصحاب رسانه پاسخگو باشید.
امیدواریم واگذاری اتاق به این سه هیئت ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان با شغل جدید دختر محترم آقای نصری که به سمت منشی این سه هیئت منصوب شدند و حقوق بردار ارتباطی نداشته باشد.
کاسه صبر لبریز شد، سکوت کردیم و باز هم سکوت خواهیم کرد آنهم بخاطر حسین زادگان حبیب ورزش مازندران و حرف هایی که در گذشته در رابطه با مدیریت در آمل زد. علت قهر و غیبت چند روزه گرشاسبی معاون اداره هنوز  برای اهالی ورزش مشخص نیست، البته ما می دانیم داستان از چه قرار است که اگر نیاز باشد رسانه ای خواهیم کرد.
جناب حبیب حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان مازندران؛
اهالی ورزش آمل چه گناهی را مرتکب شدند که شما هیچ واکنشی نسبت به آمل نشان نمی دهید؟ به نظرتان آیا اوضاع در آمل خوب است؟ چرا موضع مشخصی ندارید؟
آقای دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده محترم آمل و لاریجان؛
شما از مردم آمل رای گرفتید رای مردم حق الناس محسوب می شود. امروز آمل اوضاع خوبی در ورزش ندارد بهتر است بگوییم ورزش آمل دچاری بیماری ناعلاجی شده است که به یک جراحی سریع نیاز دارد.
آقایان مسئول نگارنده این مطلب هیچ منافعی ندارد و نخواهد داشت فقط برای ورزش شهرمان قلم میزنیم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد