بیانیه باشگاه نساجی مازندران

باشگاه نساجی مازندران در اعتراض به قضاوت دیدار حذفی مقابل استقلال تهران، بیانیه ای منتشر کرد و اعلام کرد که از داور مسابقه شکایت خواهند کرد.
از داور مسابقه شکایت می کنیم و کوتاه هم نمی آییم/ برای خروج استقلال از بحران نباید سر نساجی بریده می شد!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه پیرامون اتفاقات بازی با استقلال بیانیه ای را صادر کرد.در این بیانیه آمده است؛

داور در هر مسابقه فوتبالی، به منظور رعایت عدالت و برابری منصوب می شود اما آنچه در دیدار امروز استقلال تهران و نساجی مازندران مشخص بود موعود بنیادی فر و کمک هایش در انجام این کار ناموفق بودند.
فیلم مسابقه ثابت کرد چه بلایی بر سر تیم پرطرفدار نساجی مازندران آمده است. یک گل آفساید و باد آورده برای حریف و یک پنالتی سوخته و اخراج بی دلیل و نوبرانه برای نساجی مازندران نتیجه سوت های اشتباهی بود که به صدا در آمد و تمام زحمات تیم مظلوم ما را بر باد داد.
به امید آن که از این به بعد برای خارج کردن استقلال یا هر تیم معروف دیگری از بحران، سر امثال نساجی بریده نشود اعلام می کنیم باشگاه نساجی مازندران اشتباهات باورنکردنی داوری این مسابقه را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کرده و کوتاه هم نخواهد آمد.
در پایان یادآوری می کنیم که این شکایت و پیگیری به خاطر آزرده شدن دل تماشاگر عاشق و وفادار نساجی است که امروز دلش بدجوری از بی عدالتی شکست.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:2

نظر در صف:0


حسین 1 1 يکشنبه 30 مهر 1396-21:29

به نظر من، داوری خیلی تاثیر گذار نبود؛
بازی رو باختیم، تموم شد رفت؛
استقلال هم بهتر بازی میکرد؛
نساجی در نیمه اول با ترس بازی میکرد؛
من تعجبم، در بازی با تیم پارس جم که صدرنشین هستش، خیلی مسلط بازی میکردیم؛ ولی اینجا با ترس؛ البته نیمه دوم خوب شدیم ولی بعد از گل دوم. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد