مربی نساجی از هواداران این تیم تشکر و از داور بازی انتقاد کرد.
مربی نساجی: داور کار خودش را کرد/ بازی قابل قبولی ارائه دادیم
به گزارش مازندلیگ، محمد نیک‌سیرت پس از شکست دو بر یک نساجی مقابل استقلال در نشست خبری گفت: از همه هواداران که به اینجا آمدند و شرمنده کردند، تشکر می‌کنیم و قدردان آنها هستیم. بازی قابل قبولی جلوی استقلال ارائه کردیم. بچه‌ها در نیمه اول ایده‌های پاشازاده را کامل انجام ندادند، اما در نیمه دوم با صحبت‌هایی که انجام شد، روند ما بهتر شد.

مربی نساجی در مواجه شدن با سوال خبرنگاری مبنی بر عملکرد تیم داوری این دیدار، گفت: قضاوت در این مورد را برعهده خودتان می‌گذارم. خودتان عملکرد داور را ببینید و قضاوت کنید.

نیک‌سیرت با اشاره به اخراج مهدی پاشازاده از کنار زمین، خاطرنشان کرد: شرایط بازی خاص بود، شرایط استقلال هم خاص بود. داور کار خودش را کار کرد، او کاری که باید می‌کرد را انجام داد. آقای پاشازاده هم چیزی نگفت. او هم کار خودش را انجام داد و کار ناخواسته‌ای نکرد. ما اعتراض خاصی به داور نداشتیم.

وی یادآور شد:‌ شرایط بازی طبیعی بود. شما می‌خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید، اما وقتی اشتباه می‌کنید، زمان می‌برد که به شرایط ایده‌آل برگردید.

مربی نساجی به تشریح مشکلات ورزشگاه آزادی پرداخت و گفت:‌ یکی از بدی‌هایی که ورزشگاه آزادی دارد، این است که صدا به صدا نمی‌رسد و مربی هم نمی‌تواند صدای خودش را به بازیکنان داخل زمین برساند. آقا مهدی (پاشازاده) در طول بازی مستقیم با بازیکن در ارتباط است، اما در ورزشگاه آزادی صدا به بازیکنان داخل زمین نمی‌رسید، هر چند در ادامه شرایط خیلی بهتر شد.

نیک‌سیرت در خصوص تاکتیک تیمش در این دیدار گفت: بعد از بیرون آمدن علی اکبر فرهنگ از بازی، با محمد اوسانی که جایگزینش شد صحبت کرده بودیم. او می‌خواست از کناره‌ها برایش توپ بفرستیم، اما در نهایت گل‌مان را در یک شرایط دیگر به ثمر رساندیم.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


حسین 1 1 يکشنبه 30 مهر 1396-21:33

نه جناب؛ قابل قبول نبود؛ نساجی آماده بازی نبود؛ همون بیست دقیقه اول، چند موقعیت بخاطر اشتباه دفاع نساجی، نصیب استقلال شده بود. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد