رئیس هیات جودو شهرستان رامسر:

حسن فیلی اظهار داشت : مربی تیم جوانان استان مازندران برای حضور در مسابقات کشوری  یک رامسری است.
مربی تیم جوانان مازندران  برای حضور درمسابقات جودو کشوری یک رامسری است+تصاویر
رئیس هیات جودو و عضو هیات رئیسه شورای شهر رامسر در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ گفت: انتخاب شایسته مربی جودو رامسری دراستان مازندران برای حضور در مسابقات کشوری به میزبانی استان سیستان بلوچستان یکی دیگر از افتخارات این هیات می باشد که جای تقدیر دارد.
وی تاکید نمود: سنسی حسین فیلی مربی اخلاق مدار و باسابقه جودو رامسر، با کسب مقام های متعدد کشوری و‌ملی وهمچنین با تجربه 10 ساله در جهت پرورش و رشد جودوکاران در رده های سنی  نوجوانان و جوانان‌ توانست طی حکمی ازسوی رئیس هیات و کمیته فنی جودو استان بعنوان مربی مازندران در مسابقات کشوری منصوب شود.
حسن فیلی تصریح نمود: سنسی حسین فیلی به جهت آموزش و رشد و  ‌پرورش جودوکاران برای شرکت در مسابقات کشوری برای کسب رتبه برتر انتخاب گردید. 
بنابر بر اظهارات حسن فیلی رئیس هیات جودو و عضو هیات رئیسه شورای شهر رامسر، کسب عنوان سوم تیمی جودوکاران رامسر در مسابقات جوانان استان مازندران به مربیگری سنسی حسین فیلی در شهریور ماه 96 ، مسئولین جودو مازندران بر آن شدند که از شهرستان رامسر هم در مسابقه کشوری سیستان و بلوچستان نماینده داشته باشیم .
گفتنی است آقایان علیرضا فرج مشایی در وزن 55 کیلو و سهیل سمیع زاده در وزن 100 کیلو در مسابقات استانی به ترتیب مقام اول و دوم را برای حضور در اردوی آمادگی جهت شرکت در مسابقات جودو جوانان کشور را کسب کردند.

تارا هاشمی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد