دو تیم خونه به خونه و بادران باید در ورزشگاه کارگران تهران بازی بزرگ هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور را برگزار کنند. دیداری که همیشه توسط این دو تیم خصوصی و مدعی صعود به لیگ برتر، جذاب و مهیج از آب در آمده است.
هفته هشتم لیگ یک/ جدال سخت و دشوار خونه به خونه مقابل بادران در پایتخت
به گزارش مازندلیگ، تیم بادران با چهار پیروزی و سه تساوی، تنها تیم بدون شکست لیگ می باشد که با کسب 15 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ دسته اول کشور قرار دارد.
بزرگ ترین خصیصه شاگردان محمد ربیعی گلزنی از روی نقطه پنالتی می باشد. تا جائیکه 6 گل از 11 گل زده این تیم از این طریق به دست آمد و بیانگر این مسئله است که مدافعان خونه به خونه باید هوشیار باشند و در برخورد با بازیکنان بادران نهایت دقت را داشته باشند تا بهانه دست مهاجمان این تیم ندهند.
بادرانی ها هفته گذشته در سیرجان مقابل گل گهر به تساوی دست یافتند. اما مسئله ی غیر قابل اغماض، انتخاب دروازبان گل گهر به عنوان بهترین بازیکن میدان بود! ظاهرا جواد نکونام برای کسب سه امتیاز شیرین این دیدار راهی جز این ندارد که ابتدا خط دفاعی تیمش را محکم بچیند و سپس به فکر استفاده مهاجمان تیزهوشش از موقعیت های به دست آمده باشد.
و اما نماینده فوتبال مازندران در هفت بازی گذشته خود سه پیروزی، دو تساوی و دو شکست کسب کرده است و با 11 امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.
شاگردان جواد نکونام با 12 گل زده بهترین خط هجومی را در اختیار دارند و طی دو هفته گذشته نیز دو برد شیرین و به موقع مقابل تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان و تیم ایرانجوان بوشهر دشت کردند تا با روحیه ای عالی آماده بازی با بادران تهران شوند.
خونه به خونه ای ها در این هفته تمرینات طاقت فرسائی را پشت سر گذاشتند و از هر جهت آماده اند تا به مانند مسجدسلیمانی ها، اولین شکست بادران را رقم بزنند.البته آنها باید اصل تمرکز را مد نظر قرار دهند و مهمتر اینکه دچار غرور کاذب نشوند و هوشیارتر از هر بازی دیگر وارد ورزشگاه کارگران شوند.
هواداران خونه به خونه از تقابل تیم شان با بادران خاطرات خوشی ندارند و تمایل زیادی دارند که اولین شکست این فصل بادران توسط تیم محبوب شان رقم بخورد.
فصل گذشته در بازی رفت در بابل، پیروزی صد در صد بابلی ها با اشتباهات فاحش داوری به تساوی تبدیل شد و در بازی برگشت نیز در روزی که از خونه به خونه واقعی اثری نبود، شکست این تیم را شاهد بودیم ولی خود ربیعی و شاگردانش بهتر از هر کسی می دانند خونه به خونه نکونام با خونه به خونه علیرضا مرزبان زمین تا آسمان فرق دارد. بازیکنان و مربیان خونه به خونه در این فصل به اصل حمایت از همدیگر و موفقیت این تیم به عنوان هدف مشترک شان شدیدا اعتقاد دارند. عاملی که کار را برای شکست دادن این تیم خوب مازندرانی حسابی سخت کرده است و لیگ یکی ها باید جان دهند تا از این خونه به خونه امتیاز کسب کنند.
با این تفاسیر پیش بینی می شود عصر فردا دو تیم هجومی لیگ یک، بازی مهیج و نفسگیری را به نمایش خواهند گذاشت.
گفتنی است، دیدار دو تیم بادران و خونه به خونه در چارچوب هفته هشتم لیگ یک فوتبال کشور، ساعت 15:15 دقیقه عصر فردا سه شنبه در ورزشگاه کارگران تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش مازندلیگ، قضاوت این دیدار را بیژن حیدری به همراه آقایان مهدی الوندی، محمدعلی پورمتقی و مجید پورعلی بر عهده خواهد داشت و محسن فریمانی نیز ناظر فدراسیون خواهد بود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد