هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال ساحلی قرار بود امروز (چهارشنبه) با سه دیدار پیگیری شود که دو مسابقه برگزار نشد و در تنها دیدار انجام شده اوج رامسر به پیروزی رسید.
لیگ برتر والیبال ساحلی؛ برتری اوج رامسر مقابل توپکا شمال در دربی مازندران
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پایانی و دهم دور مقدماتی لیگ برتر ساحلی قرار بود امروز (چهارشنبه) با سه دیدار در شهرهای چابکسر (دو دیدار) و بابلسر پیگیری شود.

در شهر بابلسر تیم های توپکا شمال (علیرضا آقاجانی – جواد فیروزپور) و اوج رامسر (عباس پورعسگری – بهمن قلیپوری) با قضاوت حمیدرضا طوسی و شهاب موسوی به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم اوج رامسر در مسابقه صبح که با نظارت حسینعلی سلاق برگزار شد، دو بر یک (21 بر 19، 18 بر 21 و 15 بر 12) به پیروزی رسید و به دلیل شرایط خاص آب و هوایی مسابقه دوم نیز با توافق دو تیم یک ساعت بعد از پایان دیدار نخست برگزار شد. پورعسگری و قلیپوری در مسابقه دوم نیز دو بر صفر با امتیازهای 21 بر 17 و 21 بر 18 به پیروزی رسیدند تا فاتح نهایی این هفته باشند و به ششمین برد خود در لیگ برتر ساحلی امسال دست یابند.

شهر چابکسر در هفته دهم میزبان دو مسابقه بود که دیدار تیم های اطلس مرغ صبا (سید سینا جعفری – بهنام توکلی) و مجتمع فولاد بافق (محمد پورامینی – بهنام حسن زاده) به دلیل شرایط بد آب و هوایی و بارندگی شدید در این شهر برگزار نشد. سازمان لیگ ساحلی در مورد زمان برگزاری این مسابقه تصمیم گیری خواهد کرد.

همچنین تیم های توسعه عمران متل قو (مجتبی امیری – محمد صادقی) و آکادمی وثوق (مهدی جعفرپور – محمد شالیکار) قرار بود در دومین مسابقه این شهر به مصاف یکدیگر بروند که مدیرعامل باشگاه وثوق روز سه شنبه در مکاتبه ای به دلیل مصدومیت جعفرپور بازیکن این تیم از حضور در این مسابقه انصراف داد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد