اولین های ورزشی را باشگاه تلاش در ورزش رامسر ثبت کرد.
اولین دوره جشنواره ساحلی ایروبیک بانوان در رامسر برگزار شد+تصاویر
به گزارش مازندلیگ، مسئول برگزاری اولین دوره جشنواره ایروبیک ساحلی بانوان گفت: بسیار خرسندم که توانستم در اولین باشگاه هوای آزاد تلاش ، اولین های ورزشی را در شهرستان رامسر اجرایی و برگزار نمائیم.
تارا هاشمی اذعان داشت: جشنواره ساحلی ایروبیک بانوان با حضور خانم ها زرگریان مسئول امور بانوان فرمانداری، پروانه مسئول روابط عمومی شهرداری رامسر،ابراهیمی پور کارشناس امور بانوان اداره ورزش و جوانان رامسر، میرفضلی نائب رئیس هیات همگانی کتالم ،نجاتی نائب رئیس هیآت همگانی تنکابن و تیم همراه و همچنین مربیان رشته های مختلف ورزشی و ورزشکاران شهرستان های تنکابن و رامسر در پلاژ میانحاله برگزار گردید.
هاشمی ضمن قدردانی از فرماندار محترم شهرستان رامسرعنوان داشت: ورزش در فضای باز تاثیرات مثبت و قابل اهمیتی را به دنبال دارد و می توان به بهبود روحیه و اعتماد به نفس بالای  ورزشکاران برای دور شدن از بیماری های قلبی و عروقی  و دستیابی به سلامت روح و روان پی برد از این رو با توجه به محدودیت های ورزش بانوان در هوای آزاد می توان فضایی در چارچوب قوانین و مقررات جامعه به کار گرفت.
وی ادامه داد: همانطوری  که در شهرستان رامسر فضای بسیار خوبی چه از لحاظ دسترسی به دریا و جنگل و.. داریم می توانیم ایده های ورزشی ناب را با همکاری علاقمندان این عرصه در حوزه های مختلف ورزشی به کار گرفت  که عملکرد مثبت  ونتیجه بازخورد آن را در بشقابی با رژیم سلامتی می توان یافت.
موسس و مدیر باشگاه هوای آزاد تلاش افزود: ایده ها بسیار خوبی در روند فعالیت های اجرای ورزشی  در افکار تیم همراه باشگاه تلاش وجود دارد که صرفآ با حمایت مردم و مسئولین می توانیم در بخش های مختلف  اولین های ورزشی را جشن بگیریم که شادی جمعی در حوزه ورزش بسیارارزشمند می باشد.
تارا هاشمی ضمن اشاره به اینکه شهرستان تنکابن آمادگی خود را به جهت همکاری در حوزه ورزش فضای باز به باشگاه تلاش اعلام نمود تصریح کرد: در اولین دوره جشنواره ساحلی ایروبیک بانوان همراهی تیم  و هیات همگانی  تنکابن بسیار ارزشمند بود که در این دوره جشنواره هیات همگانی این شهرستان آمادگی خود را به جهت همکاری های متقابل برای پیشبرد اهداف فضای باز به باشگاه هوای آزاد تلاش اعلام نمود که جای تشکر و قدردانی دارد و امیدواریم که همکاری  و همراهی بیشتری در این فضا جذب نمائیم.
وی گفت: از همکاری ریاست ومسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان،باشگاه های خصوصی ولیعصر سادات شهر ، میلاد کتالم ،پیام پست رامسر ، طلایی ، قائم ، مدیریت استخر هتل و میرزاکوچک خان  رامسر و همچنین انجمن خیریه محبان حضرت خدیجه (س) در بهتر برگزاری جشنواره ساحلی بانوان تشکر و قدردانی می نمایم.
وی اظهار داشت : جشن اولین دوره جشنواره ساحلی ایروبیک بانوان با حضوزر بیش از 110 شرکت کننده و تیم خوب مربیان محترم خانم ها سمانه حسن زاده ،معصومه قدرت اله پور، منیره عبادی و ماریا شیخ طاهر  در فضای شاد و مفرح ساحل میانحاله برگزار شد که امیدوارم در دوره های بعد کادر تیمی مربیان  با همراهی همه  مربیان ورزشی در غالب مشخص داشته باشیم.
مسئول برگزاری جشنواره های ورزشی هوای آزاد تلاش اذعان داشت :از همه  همراهان و دوستان به جهت همکاری در بهتر برگزاری اولین جشن ایروبیک ساحلی و همچنین مدیریت پلاژ میانحاله  تشکر می نمایم.
گفتنی است تارا هاشمی مسئول برگزاری اولین دوره جشنواره ایروبیک ساحلی  خبرنگار هفته نامه شمال سبز و سایت های ورزشی می باشد.


نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد