سرمربی تیم نونهالان هیئت والیبال مازندران:

سرمربی تیم نونهالان هیئت والیبال مازندران گفت: سه تیم اعزامی استان برای کسب مقام و درخشش در مسابقات والیبال نونهالان کشور از انگیزه‌های بالایی برخوردار هستند.
مازندران امیدوار قهرمانی مسابقات والیبال نونهالان کشور است
به گزارش مازندلیگ، شیما کاووسی، درباره وضعیت تیم هیئت والیبال مازندران اظهار داشت: تیم نخست استان که هیئت والیبال استان بوده با هشت بازیکن منتخب استان روز جمعه برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی نونهالان کشور عازم زنجان شده است.
وی افزود: غزاله بستان، مریم مهدی پور، رومینا زارع، نگار حیاتی، فاطمه رام برزین، فاطمه میرزایی، ستایش برزگریان و روژان فرصت بازیکنان منتخب تیم هیئت والیبال مازندران اعزامی به مسابقات کشوری هستند.
سرمربی تیم نونهالان هیئت والیبال مازندران در مورد شرایط آمادگی تیم اعزامی استان به مسابقات قهرمانی کشور گفت: این تیم از بهترین‌های مازندران را شامل می‌شود که در یک ماه گذشته و پس از برگزاری چند مرحله اردوی آماده سازی منظم در شهرهای آمل و بهنمیر با آمادگی بالایی روانه مسابقات کشوری شدند.
کاووسی با بیان اینکه مسابقات مینی والیبال به لحاظ شرایط سنی قابل پیش بینی نیست اضافه کرد: تیم‌های اصفهان و تهران همیشه جزو برترین‌های کشور بوده و در این دوره نیز چنین شرایطی از این تیم‌ها قابل تصور است.
وی افزد: هرچند مازندران تاکنون نتوانسته به مقامی در این رده دست پیدا کند و امیدوار است امسال و با اعزام سه تیم عملکرد بهتری در مقایسه با دوره‌های قبل کسب کند.
کاووسی یادآورشد: قابلیت‌های بازیکن اعزامی امسال و تاکتیک پذیری آنها در طول تمرینات و اردوهای پشت سرگذاشته امیدواری زیادی را برای کادر فنی و استان برای درخشش در مسابقات کشوری ایجاد کرده است.
مازندران علاوه بر تیم هیئت والیبال استان با 2 تیم دیگر والیبال مازندران با هدایت آوا امینی و خجسته بهنمیر با سرمربیگری منیره پرستش در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور شرکت می‌کند.
مسابقات والیبال نونهالان دختر کشور روزهای18 تا 22 شهریورماه در شهر زنجان برگزار می‌شود.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد