• گروه مطلب:| رامسر| خبر| شطرنج|
  • کد مطلب:13267
  • زمان انتشار:چهارشنبه 15 شهريور 1396-23:04
  • کاربر:
جوانترین انتصاب درهیات رامسر

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید هیات شطرنج شهرستان رامسر با حضور ابراهیم گلدشتی رئیس و هوشنگ مجیدی کارشناس اداره ورزش و جوانان و مهمانان ویژه هیات برگزار گردید.
آرمان صادق نحوی بعنوان  سرپرست جدید هیات شطرنج رامسر منصوب شد+تصاویر
به گزارش مازندلیگ، در ابتدای مراسم هوشنگ آقا مجیدی ضمن قدردانی از تلاش جناب آقای حشمتی عنوان کرد: حدود یکسال رئیس اداره ورزش و جوانان رامسر گزینه تغییر رئیس هیات شطرنج را به تعویق انداخت اما با توجه به شرایط وتماس ها و مکاتبات مکرر صرفآ به خاطر شطرنج رامسر ، شخصی از بدنه این هیات بعنوان سرپرست معرفی و انتخاب شد.
وی گفت: ردپای نحوی در شطرنج رامسر می تواند مسیر رو به رشدی را طی نماید که ما به آینده این انتخاب خوش بین هستیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسردر مراسم تودیع و معارفه هیات شطرنج اذعان داشت : بر خلاف میل باطنی نسبت به تغییر اقدام کردم ولی مبنا جلسه فقط معارفه می باشد چرا که آقای حشمتی همچنان در کنار ما و ورزش شطرنج هستند و خواهند بود .
ابراهیم گلدشتی افزود :با توجه به مشکلاتی که بین رئیس هیات شطرنج شهرستان رامسر و استان مازندران به وجود آمده بود مبنا تغییر بنا نهاده شد ولی در مقابل این مبنای واحد ، طی بررسی صحبت ها و جلسات  حضوری و غیرحضوری راه به جایی نبردیم ونهایت بعد از چندین ماه تلاش برای عدم تغییر رآس مجموعه این هیات به خاطر جلوگیری از مشکلات به ناچار تصمیم به تغییر گرفتیم.
گلدشتی گفت: باید مسیر رو به رشد شطرنج رامسر را با حفظ مدیریت در مجموعه هیات حفظ می کردیم که انتخاب آقای نحوی  که از بدنه این هیات برای ما انتخاب به جا یی بود.
وی ضمن اشاره به اینکه  سرپرست جدید همچنان از تجربیات ریاست سابق هیات شطرنج در جهت پیشبرد اهداف  رو به رشد و رسیدن به بعد قهرمانی همفکری و تعامل خوبی داشته باشد تصریح کرد: بنا به علاقمندی آقای نحوی اولین باشگاه ورزشی مدرسه شطرنج  در شهرستان رامسر  تاسیس شد که این باشگاه در غرب استان مازندران و شرق گیلان  تنها نماینده می باشد که نحوی توانست با برنامه خوب در این مسیر موفق شود .
 گلدشتی اظهار داشت : از بدو ورود بنده  به خادمی ورزش رامسر بر اساس بررسی های کارشناسی شده  و وجود مواردی همچون  زیر ساخت مناسب ، مالی ،بار علمی ورزشی کم ، عدم ارائه برنامه های ورزشی به اداره و.. فعالیت ضعیفی در هیات های ورزشی شهرستان وجود داشت که تصمیم به تغییر و تحول در رآس برخی هیات ها گرفته شد.
وی ادامه داد: روسای هیات هایی همچون اتومبیل رانی، انجمن ورزشی، تکواندو، بدمینتون، شنا ،نجات غریق ،اسکیت با توجه به عدم برنامه مناسب و پیشرو تغییر داده شد ولی شطرنج رامسر بعنوان هشتمین تغییربرخلاف بقیه هیات ها جدای میل باطنی ما بود که مراسم تودیع و معارفه آن برگزارشد. 
سرپرست جدید هیات شطرنج  ضمن تشکر از تلاش های گلدشتی ریاست و مجیدی کارشناس اداره ورزش و جوانان گفت: از ده سالگی در خدمت آقای حشمتی بودم و همچنان شاگرد ایشان می باشم.
آرمان (احسان ) صادق نحوی اظهار داشت: شظرنج رامسر مدیون تلاشهای صادقانه حاج آقا هشمتی فر می باشد و امیدوارم بعنوان شاگرد کوچک ایشان بتواننم ادامه دهنده راه پر افتخار گذشته باشم و شطرنج رامسر را با همفکری ایشان به رشد خود برسانم.
صادق نحوی افزد: شاگرد حاج آقا حشمتی بودن افتخاری است که نصیب بنده شده و    ان شااله بتوانم درس اخلاق مداری را به خوبی پس دهم و در کنار ایشان همچون گذشته برای شطرنج رامسر افتخار آفرینی نمائیم.
وی عنوان کرد: به زودی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت هیات را به اداره ورزش و جوانان ارائه  می دهم.
****
نویسنده:تارا هاشمی


نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد