با ارسال بیانیه اعتراض آمیز:

باشگاه خونه‌به‌خونه بابل با انتشار بیانیه‌ای نسبت به تصمیم مسئولان قائمشهر مبنی بر برگزاری دربی مازندران بدون حضور تماشاگران تیم میهمان اعتراض کرد.
احساس خطر باشگاه خونه به خونه از تصمیم عجیب شورای تامین قائمشهر
به گزارش مازندلیگ، در حالیکه جامعه فوتبال مازندران خود را از هر نظر آماده برگزاری دربی مهیّج استان بین دو تیم نساجی و خونه به خونه کرده بود، شورای تامین قائمشهر و رئیس هیات فوتبال این شهر در اقدامی عجیب و بحث برانگیز تصمیم گرفت هواداران خونه به خونه را از حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در دیدار روز شنبه مقابل نساجی محروم سازد. تصمیمی که در هیچ کجای فوتبال جهان مرسوم نیست و برخلاف قوانین و مقررات فیفا می باشد.


اینطور که پیداست، دوستان ما در قائمشهر به دلیل شکست فصل گذشته نساجی از تیم خونه به خونه در این ورزشگاه و همچنین اعتراض شدید هواداران نساجی بابت شکست خانگی دو هفته اخیر این تیم مقابل گل گهر سیرجان، احتمال بحران جدی در این تیم در صورت شکست دوباره مقابل خونه به خونه را داده اند و برای جلوگیری از این اتفاق تصمیم گرفته اند به هر طریق ممکن مانع این اتفاق شوند.
بر هیچ کس پوشیده نیست هر ساله شاهد برگزاری دربی های متعدد در کشورهای مختلف جهان هستیم و بارها اتفاقات ناگواری مانند درگیری شدید هواداران دو تیم را در پی داشته است. ولی هیچ وقت پیش نیامده است که مسئولان امنیتی آن کشور بابت این اتفاقات، در دیدارهای بعدی دو تیم رای به عدم حضور تماشاگران تیم مهمان در ورزشگاه میزبان را بدهند.
با تصمیمی که رئیس هیات فوتبال قائمشهر و شورای تامین این شهر در این زمینه گرفته است امکان دارد تعدادی از هواداران خونه به خونه با حضور در ورزشگاه شهید وطنی و قرار گرفتن در بین هواداران نساجی از نزدیک نظاره گر این دیدار باشند. حال اگر ابراز احساسات هواداران دو تیم در مواقع حساس بازی، درگیری بین آنها را در پی داشته باشد، احتمال بروز هر اتفاق خطرناکی را می‌توان داد و امنیت ورزشگاه در شرایط بحرانی قرار خواهد گرفت. به راستی در صورت بروز چنین اتفاقات وحشتناکی، اتخاذکنندگان این تصمیم باید جوابگوی جان و سلامتی به خطر افتاده هواداران دو تیم باشند.
فوتبال مازندران در طی حیات چند دهه ای خود بارها میزبان بازی هایی حساس تر از دیدار خونه به خونه و نساجی بوده است و همیشه به لطف اقتدار نیروهای امنیتی و ماموران یگان ویژه، امنیت ورزشگاه تامین شده است ولی متاسفانه دوستان ما در شورای تامین قائمشهر د هیات فوتبال این شهر به جای تلاش برای تامین امنیت محل برگزاری دیدار این دو تیم، اتفاقات بازی برگشت دو تیم در فصل گذشته را بهانه ای برای پاک کردن صورت مسئله قرار داده اند و با این تصمیم جنجالی، جمع زیادی از هواداران خونه به خونه را که از شهرهای مختلف استان قصد حضور در ورزشگاه شهید وطنی داشتند، از دیدن این دیدار و حمایت از تیم محبوب خود محروم ساختند. اتفاقی که یقینا در بازی برای هواداران نساجی در شهرهای مختلف استان روی خواهد داد.
براستی اگر شورای تامین قائمشهر و هیات فوتبال مازندران و قائمشهر توان تامین امنیت ورزشگاه شهید وطنی این شهر را ندارند، بهتر است این دیدار را برگزار نکنند! ولی ای کاش مسئولان باشگاه نساجی و هیات فوتبال قائمشهر طاقت باخت را داشتند و تلاش می کردند این دیدار بر اساس قوانین فوتبال برگزار می شد و نتیجه آن در وسط زمین رقم می خورد!
باشگاه خونه به خونه مازندران ضمن ابراز تاسف و نارضایتی بابت اتخاذ این تصمیم غیرمنطقی، مراتب اعتراض خود به مراجع ذیصلاح را ابراز داشته و از مسئولان برگزارکننده می خواهد ضمن تجدیدنظر در تصمیم اتخاذ شده، هواداران دو تیم را از حمایت تیم محبوب شان در دو دیدار رفت و برگشت محروم نسازند.
 روابط عمومی باشگاه خونه به خونه مازندراننظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:3

نظر در صف:0


فقط نساجي 7 5 پنجشنبه 09 شهريور 1396-22:29

واااي ههههههههه از ديگر شهرهاي استان براي خونه ب خونه ميان؟ههههههههههه پاسخ

حسین 3 3 جمعه 10 شهريور 1396-01:14


هواداران خونه به خونه از شهرهای مختلف استان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ

حسین 5 5 جمعه 10 شهريور 1396-01:19

تماشاگران نساجی مازندران ظرفیت باخت را دارند؛ نمونه اش، به قول خودتون باخت نساجی به تیم بابلی در فصل قبل در قایمشهر و باخت نساجی به گل گهر در فصل جاری در قایمشهر؛ نساجی یک تیم حرفه ای با تماشاگران حرفه ای میباشد؛ اما اطلاع داریم بازی فصل قبل تیم بابلی با نساجی مازندران در بابل و بازی تیم بابلی با تیم اکسین در فصل قبل که چه اتفاقاتی افتاد. پاسخ

سیاوش 2 5 جمعه 10 شهريور 1396-18:15

هر چند تصمیم، برای حفظ امنیت (با توجه به اتفاقات فصل قبل در بابل)، تصمیم منطقی به نظر میرسد، اما به نظر من، منطقی تر این میباشد که تماشاگران هر دو تیم، تو ورزشگاه حاضر باشند، و یاد بگیرن در کنار هم، از فوتبال لذت ببرند.
خیلی از مردم این دو شهر با هم فامیل هستند و این مسایل و حاشیه ها، اصلا خوب نیست؛ ولی اتفاق سال قبل، برای فوتبال استان اصلا خوب نبود؛ میزبانی بابلیها در فصل قبل، اصلا میزبانی خوبی نبود؛ قایمشهریها از تیم شما باختند ولی اتفاقی نیفتاد؛ ولی شما .........؛ امیدوارم بابلیها، این مطلب را بپذیرن و حاشیه ها را کمتر کنند. پذیرش اشتباه، یک قدم به جلو برای کم کردن حاشیه هاست؛ هنوز هم دیر نشده، با یک عذرخواهی، از طرف مسئولین تیم بابلی، و همینطور هواداری آن تیم، میتوان تا اندازه ی زیادی حاشیه ها را کم کرد. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد