هواداران در دربی مازندران فقط تیم خودشان را تشویق کنند

مالک تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: از تماشاگران بابل و قائمشهر می‌خواهم با توجه به اینکه فاصله‌ای نزدیک به هم داریم و رابطه خوبی این دو شهر با هم دارند، فقط تیم‌های خودشان را تشویق کنند و حاشیه‌ای درست نکنند.
حسن‌زاده: به دنبال شکست نساجی هستیم/ نکونام، زیدان دیگری خواهد شد
به گزارش مازندلیگ، قاسم حسن‌زاده مالک تیم فوتبال خونه به خونه بابل دز گفتگو با فارس، درخصوص پیروزی 4 بر صفر خونه‌ به خونه مقابل صبای قم اظهار داشت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود، توانستیم تیم صبای قم را 4 بر صفر شکست دهیم. از کادر فنی و بازیکنان راضی هستم با حضور نکونام تیم جان دوباره‌ای گرفته است، من فکر می‌کنم نکونام می‌تواند مثل زیدان دیگری باشد، چون در زمانی که بازی می‌کرد بازیکن با استعدادی بود و هم فکر می‌کنم در حال حاضر در مربیگری استعداد خوبی دارد و می تواند مربی خوبی شود و افتخارات خوبی را کسب کند. من فکر می‌کنم نکونام زیدان دیگری خواهد شد.
وی در ادامه درخصوص بازی مقابل نساجی و دربی مازندران اظهار داشت: به هر حال بازی سختی خواهد بود،‌تیم نساجی تیم بسیار خوبی است، ما برای برد وارد زمین می‌شویم،‌امیدواریم که3 امتیاز کامل را به دست بیاوریم. 
مالک خونه به خونه در ادامه اظهار داشت: برای شکست دادن نساجی پاداشی در نظر گرفته‌ایم.قبل از رویارویی با نساجی با جواد نکونام در مورد میزان پاداش برای بازیکنان تیم مشورت می کنیم، چون می خواهیم با روحیه بالایی به مصاف دربی مازندران برویم.
وی تاکید کرد: از تماشاگران بابل و قائمشهر می‌خواهم با توجه به اینکه فاصله نزدیک به هم داریم و رابطه خوبی این دو شهر با هم دارند، فقط تیم‌های خودشان را تشویق کنند و حاشیه‌ای درست نکنند. به هر حال هستند افرادی که به عنوان تماشاگر نما در ورزشگاه حضور دارند و ممکن است جو را خراب کنند. از آنها خواهش می‌کنم که فقط تیم خودشان را تشویق کنند تا حاشیه‌ای بوجود نیاید چرا که این اتفاق‌ها در شان فوتبال مازندران نیست و نخواهد بود.نظر تایید شده:8

نظر تایید نشده:4

نظر در صف:0


هادی 5 5 سه شنبه 07 شهريور 1396-01:34

چنین مصاحبه ایی بعد از اون درگیری سال قبل اونهمه تشنج وجنجال بعید بود مشخصه هیچی از فوتبال نمیفهمه .همه میدونن هردو تیم برای بردن میان. ولی باچنین مصاحبه ایی فقط بدنبال تحریک هواداراست.مثل اینکه دلش میخواد بازم هوادارا درگیر بشن.این اقا فوتبال نمیفمه وداره هوادارو تحریک میکنه شما بعنوان رسانه بیطرف چرا چنین مصاحبه ایی رو بعد از اون جنجال منتشر میکنید. پاسخ

مازندران 7 2 چهارشنبه 08 شهريور 1396-19:10

حالا این بنده خدا مگه حرف بدی زد ?? فقط در مورد برد تیم خودش صحبت کرد ولی شما خیلی راحت داری اهانت میکنی !!! شما هم فقط حرفتون رو توی زمین میزنین و اگر حریف ازتون قوی تر بود توی سکو ها فحاشی میکنید و خیلی اوضاع خراب بشه فنس میشکنید و به کمک تیمتون میاین تا نبازید. مظلوم نمایی و دورویی تاکی .

حسین 8 3 چهارشنبه 08 شهريور 1396-01:53

موافقم؛ ولی ما فقط از نساجی حمایت میکنیم و به تیم بابل کاری نداریم؛ اونها هرچی میخوان بگن، بذار بگن. ما حرفمان را با قدرت و با تمرکز فقط داخل زمین میزنیم؛ تا آخرین لحظه و تا ددقیقه 90، حتی تا انتهای وقتهای تلف شده، فقط از تیممان حمایت میکنیم. فقط و فقط، حمایت از نساجی مازندران.

M0111 8 0 چهارشنبه 08 شهريور 1396-13:55

مدیر سایت محترم ای کاش مصاحبه کامل اقای حسن زاده رو میزاشتی تا این شبهات بوجود نیاد ، و حق هر دوتیم اینه که واسه ۳ امتیاز تلاش کنند و ازش حرف بزنند در اخر اینکه هوادارای دو تیم باید بدونند که اتفاقات پارسال چه ضرری رو به هر دوتیم وارد کرد پس تا میشه از تنش کاذب و تو خالی که وجود داره از هر دوسمت جلوگیری بشه پاسخ

از بابل 8 0 چهارشنبه 08 شهريور 1396-18:33

آفرین مازندرانی ها هر کدوم تیم خودتونو تشویق کنید نا سلامتی بابلی ها و قائمشهر ها همسایه دیوار به دیوارن و خیلی از زوج های این دوشهر به صورت مشترک با هم زندگی می کنند. آقا بابلی خانم قائمشهری یا بالعکس . زشته بخدا توهینی به هر یک از این تیم ها صورت بگیره جنبه داشته باشید این فقط یک بازی ساده هست. بعدش برای همیشه فراموش می شه پاسخ

2 0 پنجشنبه 09 شهريور 1396-00:15

بابلبها همه عزیزن این اقا امیرکلایه هدفش هم جنحال بین این دوشهر .بابلیها دوستتون داریم پاسخ

3 0 پنجشنبه 09 شهريور 1396-20:08

تو لطفا اختلاف ننداز. امیرکلا زیر مجموعه بابله و فرقی با بابل نداره پس سعی نکن دودستگی بین بابلی ها پیش بیاری

پنجشنبه 09 شهريور 1396-20:08

تو لطفا اختلاف ننداز. امیرکلا زیر مجموعه بابله و فرقی با بابل نداره پس سعی نکن دودستگی بین بابلی ها پیش بیاری

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد