المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور به میزبانی بابلسر در مازندران آغاز شد.
آغاز المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور در بابلسر
به گزارش مازندلیگ، نخستین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور از امروز به میزبانی استان مازندران در بابلسر گشایش یافت. این المپیاد برای مدت دو روز در روزهای پنجشنبه 26 و جمعه 27 مرداد در شهرستان بابلسر برگزار می‌شود.
حدود 500 ورزشکار و هیئت همراه از سراسر کشور در 14 رشته ورزشی جت اسکی، اسکی روی آب، موج سواری، پاراسل، شنای آب‌های آزاد، دراگون بت، پاراموتور، دارت، طناب کشی، فوتوالی، جابجایی اجسام سنگین، کشتی ساحلی، والیبال ساحلی و تنیس ساحلی با یکدیگر به رقابت می پردازند.
اسماعیل پهلوان، رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این مراسم با بیان اینکه در سال گذشته حدود 90 رویداد ورزشی در بابلسر اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال نیز بیش از 130 رویداد ورزشی در سطح شهرستان اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما شناسایی استعدادهای ورزشی، ترغیب آحاد افراد جامعه جهت گرایش به ورزش و استفاده از اماکن ورزشی و ایجاد شرایط لازم برای برگزاری سالیانه المپیادهای ورزشی در بابلسر است، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا ورزش‌های نشاط آور در سطح شهرستان راه اندازی شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه بیش از 100 میلیون تومان هزینه برای برگزاری این المپیاد پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از این هزینه‌ها از طریق مشارکت‌های مردمی تامین می‌شود.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد