تداوم حملات به حسین زادگان؛

در این سمینار جعفرهوتهم رییس کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال،علی داودی دبیرهیئت والیبال مازندران،اعتمادی نایب رییس هیئت والیبال مازندران ،محمدنوخندانی پیشکسوت والیبال مازندران و بخشدار و مسئولین بهنمیر حضور داشتند.
تقوی:  مدیرکل حسرت خانه والیبال را بر دلمان گذاشته اما برترین هیأت والیبال کشور شدیم

به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیئت والیبال مازندران، سید میلاد تقوی در این سمینار با بیان اینکه فدراسیون شش راهکار استراتژیک دارد که بر روی آن حساسیت هایی دارد،افزود: امروز ورزش ما خلاصه به مسائل اقتصادی نیست و امروز توجه و تمرکز بر توسعه فضاهای آموزشی بوده است.

وی تصریح کرد: امروز والیبال ایران حرف های زیادی در میادین بین المللی دارد که این نشان دهنده رشد والیبال در استان ها را دارد.

رییس هیئت والیبال استان با اشاره به برگزاری سمینارها،بیان کرد: مربیانی که در سمینار ها و کلاس های ارتقا مربیگری شرکت می کنند، علاقه مند به ارتقا سطح علمی هستند و حضور در سمینار و همایش ها نتیجه آن این است که امروز در والیبال شاهد نتایج خوبی هستیم.

 سید میلاد تقوی با از برتری هیئت والیبال مازندران در کشور خبرداد و گفت:  همانطور که می دانید بر اساس الویت های وزارت ورزش و جوانان مازندران رتبه اول هیئت های ورزشی کشور را کسب کرد.

رییس هیئت والیبال مازندران ادامه داد: از همه مربیان داوران هیئت های شهرستانی و نگاه ویژه فدراسیون استان به عنوان مهد والیبال کشور
کمال تقدیر را دارم.

وی در پایان متذکر شد: در شرایطی برتر کشور شدیم  که اداره کل ورزش و جوانان مازندران والیبال استان را در حسرت خانه والیبال  گذاشته و ما با امکانات صفر  به پشتوانه خانواده والیبال توانستیم این مقام را کسب کنیم.

 

گفتنی است، این اظهارات تقوی در حالی عنوان شده است که در هفته گذشته و به دفعات موضوع عدم موافقت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با احداث خانه والیبال استان در رسانه ها بازتاب داشته و حسین زادگان نیز هیچ پاسخی به این صحبت ها نداده است!
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد