رئیس هیات ورزش دانش آموزی استان مازندران خبر داد:

رحیم درزی خلردی رییس هیات ورزش دانش آموزی استان مازندران از برگزاری استعدادیابی سراسری دانش آموزان فوتبالیست در رامسر خبر داد .
برگزاری استعدادیابی سراسری دانش آموزان فوتبالیست در رامسر
به گزارش مازندلیگ، رحیم درزی خلردی رییس هیات ورزش دانش آموزی استان مازندران در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت :بر اساس برنامه ریزی فدراسیون ورزش دانش آموزی و اعضای انجمن فوتبال مدارس کشور مقرر گردید استعدادیابی سراسری دانش آموزان فوتبالیست  زیر نظر کمیته فنی انجمن فوتبال و با حضور مربیان منتخب این کمیته صورت پذیرد.
وی با اعلام شرایط استعدادیابی، ادامه داد :کلیه استانهای کشور متناسب باسهمیه تعلق گرفته شده (حداکثر چهارنفر) دانش آموزان برتر مناطق مختلف استان را توسط انجمن فوتبال جهت حضور در اردوی انتخابی که از ۲۴ تا ۳۰ تیر ماه در مجموعه شهید چمران رامسر برگزار میگردد معرفی نمایند.
درزی از گروهبندی این مرحله از استعدادیابی گفت و افزود :گروه اول از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ تیرماه با حضور تیم هایی از آذربایجان شرقی، اصفهان ، البرز، خوزستان، تهران، شهرستانهای تهران، گیلان و مازندران برگزار خواهد شد و  گروه دوم از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ تیرماه با حضور تیم های اردبیل، آذربایجان غربی، زنجان، همدان، مرکزی، کرمانشاه، ایلام، لرستان، قزوین، قم، کردستان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد :همچنین گروه سوم از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ تیرماه با حضور خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، سمنان، گلستان، یزد، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.
درزی از توجه ویژه به افراد خاص در این مرحله از استعدادیابی گفت و افزود :به دانش آموزان مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در این طرح استعدادیابی به صورت ویژه توجه می شود و مورد ارزیابی قرار می گیرند.
استعداد یاب فدراسبون ورزش دانش آموزی خاطر نشان کرد :چهل وپنجمین دوره مسابقات فوتبال آسیایی دانش آموزان از ۱۵ تا ۲۵ شهریورماه سال جاری با حضور ۱۰تیم شامل ۸تیم خارجی کره جنوبی، چین، تایلند، سریلانکا ، هندوستان ، مالزی، افغانستان و اندونزی ودوتیم ملی ایران الف و ب (منتخب دانش آموزی فارس) در شیراز برگزار خواهد شد.
وی در خصوص دعوت شدگان به اردوی تیم ملی دانش آموزشی گفت و افزود : جهت معرفی استعدادها به اردوی تیم ملی فوتبال دانش آموزی که در رامسر در جریان است ۴۶ بازیکن از مناطق پنج گانه به اردوی نهایی که در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ بوده دعوت شده اند.
دری ادامه داد :این ورزشکاران زیر نظر جناب آقای سهرابی از اداره تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران و هیات ورزش دانش آموزی مازندران به فعالیت پرداختند بر اساس نظر استعدیابان ده نفر از بازیکنان در قالب دو گروه پنج نفره به اردو تیم ملی فوتبال دانش آموزی دعوت شدند.
رئیس هیات ورزش دانش آموزی مازندران یادآور شد: سهمیه استان مازندران هفت نفر بوده که با رایزنی های فراوانی که از طرف هیات ورزش دانش آموزی صورت گرفته به ده نفر افزایش یافت.این بازیکنان طی دو مرحله در اردوی تیم ملی فوتبال دانش اموزی در رامسر حضور دارند.
شایان ذکر است بر اساس پیشنهاد هیات ورزش دانش آموزی استان مازندران ،اسماعیل اسماعیلی ،روح الله اسماعیلی به عنوان مربی همراه در اردو حضور دارند و بنده نیز به عنوان استعداد یاب فدراسبون ورزش دانش اموزی در رامسر حضور خواهم داشت.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد