روند درمانم خوب است

دارنده مدال‌های طلا و برنز کشتی آزاد جهان گفت: بازگشتم به تشک کشتی بعد از انجام مراحل درمانی و سپری شدن دوران نقاهت مشخص می‌شود.
یزدانی: اگر شرایط فراهم شود، می‌خواهم کشتی بگیرم/ دوران نقاهت را سپری می‌کنم
به گزارش مازندلیگ، درباره حضورش در خانه کشتی و اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان گفت: با توجه به اینکه دوران نقاهت را سپری می‌کنم با درخواست دوستان در کادر فنی کشتی آزاد جوانان و نوجوانان برای روحیه دادن به تیم‌های اعزامی به مسابقات در کنار آنها حاضر شدم تا در رقابت‌های پیش رو سربلند باشند.
 
وی درباره شرایط مصدومیتش گفت: تمرینات سبک را در قالب حرکات درمانی انجام می‌دهم. چند ماه دیگر هم باید همین روند را ادامه دهم تا اگر شرایط فراهم بود تمرینات کشتی را آغاز کنم. همه چیز بعد از این دوران مشخص خواهد شد.
 
یزدانی تصریح کرد: هدفم این است که بعد از سپری شدن دوران نقاهت بتوانم تمرینات را از سر بگیرم و خودم را آماده کنم و اگر شرایط فراهم بود کشتی بگیرم. روند درمانی به گفته پزشکان خوب سپری می‌شود و امیدوارم بتوانم برگردم.
 
دارنده مدال‌های طلا و برنز کشتی آزاد جهان درباره احتمال اضافه شدنش به کادر فنی تیم‌های ملی گفت: فقط برای روحیه دادن به بچه‌ها در روزهای پایانی به اردو آمدم و چنین بحثی مطرح نیست. تلاش می‌کنم ارتباط خوبی با بچه‌ها داشته باشم تا در بهترین شرایط عازم مسابقات شوند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد